Detop 10 van AH's KRAKEND VERS UIT ALLE WINDSTREKEN Vers het Vroeger werden pinda's en andere noten nogal eens op straat uitgevent. Tegenwoordig hoeft u voor verse noten, zuidvruchten, rijstcrackers en melanges al lang niet meer de straat op. In AH's notenbar kunt u ze naar keuze laten scheppen en afwegen! LEKKERST Bij zo'n 110 AH-winkels kunt u kiezen uit noten uit AH's notenbar. De notenbar biedt bijzondere voordelen: het assortiment noten is ruim, er zitten relatief veel luxe noten in en alle noten zijn vers en kunnen naar behoefte worden afgewogen. Voor de overige artikelen van de notenbar - de zuidvruch ten, de rijstcrackers en de melanges - geldt natuurlijk ook dat u royale keuze hebt uit verse produkten die u in elke hoeveelheid kunt krijgen. Daarnaast biedt de notenbar n6g een voordeel: u vindt er regelmatig nieuwe artikelen waardoor u steeds weer iets anders op tafel kunt zetten. Het hele assortiment bestaat uit natuurprodukten (zo'n 50) uit alle windstreken van de wereld. De artikelen en de leveranciers ondergaan een strenge selectie die ervoor moet zorgen dat alleen de beste kwaliteit in de AH notenbar terecht komt. Dat begint al bij het kweken van de bomen en planten en zet zich voort tijdens het hele proces van oogsten, verwerken en verpakken. Pinda's bij voorbeeld groeien in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika, China, Israel en verschillende landen in Afrika. Maar AH importeert ze alleen uit de Verenigde Staten en China. Alleen daar namelijk groeien de rassen die AH het beste acht voor de notenbar; daar zijn de kweekmethodes van bomen en planten optimaal en worden de pinda's op de juiste manier geoogst en ver- werkt voor transport per schip naar Nederland. Weersom- standigheden spelen bij het kweken en oogsten een belangrijke rol: te veel regen of te veel zon hebben invloed op de kwaliteit. Reden waar- om de pinda's ook alleen uit bepaalde delen van de Ver enigde Staten en China komen. Noten zijn alleen lekker als ze echt vers zijn. Noten uit de notenbar zijn krakend vers. Maar zijn ze eenmaal voor u geschept en afgewogen, dan moet u ze binnen 2 a 3 dagen nuttigen. Wilt u ze nog een paar dagen langer bewaren, doe ze dan in een trommel die goed kan worden afgesloten. 82 AllerHande

Allerhande | 1991 | | pagina 82