Allerlei Nieuws Bambix 1 i a j Bambix r Nieuw: aardappelschotel klaar voor de pan Eindelijk: espresso-koffie in blik! Sparen voor speelgoedbon van 20,- Ze zijn er weer, de appeltjes van oranje! Vanaf 21 november is er Beaujolais Primeur Een speelgoedbon exclusief voor AH van maar liefst f 20,- in te wisselen bij een van de 125, door heel Neder- land verspreide speelgoedwin- kels van Bart Smit. Als u die in uw bezit wilt krijgen, plakt u tot en met 7 december de streepjescodes van 8 Olvarit produkten, 2 Nutrix of Bambix produkten, 4 Zwitsal produkten en 1 AH luiers of Libero luiers dubbel- pak op een speciale spaarkaart voor 15 codes. Deze kaart vindt u in uw AH-winkel en KINOERKOEKJES ZWltSBl Nog heel even en de Beaujolais Primeur is weer te koop. Voor deze eerste wijn van de nieuwe oogst wordt een drui- veras gebruikt, de Gamay noir a jus blanc, kortweg Gamay genoemd. De wijn is fruitig en moet kort na botteling, en dus 00k na aankoop, worden gedronken. Overigens mocht er nog niet zo lang geleden geen Beaujolais Primeur voor 15 november worden verkocht. Maar dat is om praktische redenen ver- anderd: de derde donderdag in november is nu de officiele 'deblo- cage-datum': dit jaar 21 november. Uitstekend te combineren met bij voorbeeld vlees en een frisse salade is de Aviko Aard appelschotel. De schotel bestaat uit aardappelschijfjes, aange- vuld met stukjes mager ge- rookt spek, plakjes champig nons en uiringen. Het geheel bakt u met boter of olie in de koekepan, op een niet te hoog vuur, en kunt u vervolgens al na 10 a 15 minuten op tafel zetten. Aviko Aardappelschotel, zak 450 gram, 2,89. U heeft het vast al gezien: de nieuwe oogst Chico Spaanse sinaasappels en mandarijnen ligt nu bij AH in de winkel. Al dit verse citrusfruit, natuurlijk iekker zoet en boordevol sap, wordt al vanaf half oktober geplukt in hdt citrusgebied van Spanje: Valencia. Echte handsinaasappels zijn de Navelina's. De extra grote exemplaren worden voor u verpakt in draagtassen van 3 kilo, de middelgrote in rode netten van 2 kilo. De Salustiana'szijn perssinaas- appels, maar kunt u ook als handsinaasappel eten. U koopt ze in groene netten van 2,5 kilo of per 4 stuks in een kleinverpakking. De manda- rijnsoorten Satsuma'stn Clementina r tenslotte zitten in een netje van 1 kilo. Alleen de extra grote Clementina's zitten in een draagtas van 2 kilo. AllerHande 73 Espresso-koffie volgens origi- nele Italiaanse receptuur, spe- ciaal voor espresso-apparaten. Lange tijd was dat in Neder- land moeilijk verkrijgbaar, maar daar brengt AH nu ver- andering in. Lavazza Italiaanse Espresso- Koffie is koffie van topkwali- teit. Vacuum verpakt in ronde blikken, die na opening door middel van een deksel weer gesloten kunnen worden. Nieuw is tevens de cafeine- vrije versie, want ook espres so-koffie zonder cafei'ne was nog niet bij AH verkrijgbaar. Lavazza Italiaanse Espresso- Koffie, blik 250 gram, 5,95 blik 250 gram cafei'ne- vrij 6,45. levert u daar, eenmaal vol, t/m 7 december aanstaande ook weer in. In ruil voor de spaarkaart ont- vangt u de bon t.w.v. 20,-. Deze bon is een jaar geldig en kan t/m november 1992 bij iedere Bart Smit speelgoed- winkel worden ingeleverd.

Allerhande | 1991 | | pagina 73