Allerlei Nieuws Boeketten in warme herfsttinten Oosterse Schrale handen? Gebruik AH Glycerinecreme! Panklare herfst- en wintergroenten bij AH tussendoortjes: 36 in een doos Nieuw: maiseieren MORA MINI MIX OMENTA 36 STUKS Als het kouder wordt is de huid van uw handen vaak extra kwetsbaar: uw handen worden ruw en schraal. Met z'n herstellende en verzorgen- de werking brengt AH Glyce- rinecreme dan uitkomst. In de creme zitten onder andere bestanddelen die de zuurgraad van de huid op peil brengen, maar ook zuivere glycerine en zuivere kokosnoot- en palm- olie, die de vochtbalans in evenwicht brengt. AH Glycerinecrbme, pot 150 ml, 3,45; pot van 250 ml, 4,45. Buiten wordt het kouder en kouder, binnen kiest u voor boeketten in warme herfsttin ten als brons, geel, lila en Bor- deauxrood, afgewisseld door fris wit. Prima ingredienten voor een herfstboeket zijn buitenchry- santen (ook wel troschrysan- ten genoemd), 'spiegeleieren' (chrysanten met slechts een bloem, die een geel hart en Orientaalse smaak. Zo kunt u genieten van kip/ananas-, babi pangang-, Oosters zoet/zuur- en pittige kiphapjes. De hap- jes, 9 van elke soort, zijn zowel in de oven en in de grill als in de friteuse te bereiden en hebben bovendien allemaal een gelijke bereidingstijd. Makkelijk! Prijs: 7,95 witte blaadjes heeft), en eike- blad. Bij AH is zo'n boeket kant-en-klaar verkrijgbaar. En u hebt keuze uit meerdere kleuren. Verkrijgbaar in win- kels met een bloemen- en plantenafdeling. Het AH-assortiment eieren is uitgebreid met maiseieren van Natuurfarm De Boed. Deze scharreleieren zijn rijk aan linoi- zuur en vitaminen en hebben een mooie, gele dooier en ste- vig eiwit. Dit komt door de speciale samenstelling van het voer dat voornamelijk uit mat's bestaat. De maiseieren zijn te koop in klasse 2, 3 en 4, respectievelijk per 10, 6 en 10 stuks. Het is weer tijd voor die typi- sche herfst- en wintergerech- ten. AH maakt het u makke lijk met panklare wintergroen ten, die zo de pan in kunnen. Zoals de versgesneden boeren- kool, hutspot, witte en groene kool, alien in groot- en ldein- verpakking. En voor een heer- lijk verse pan erwtensoep, het complete erwtensoeppakket. Dat bestaat uit een mix van prei, winterpeen, selderij, knolselderij en uien. Nieuw in het panklaar-assortiment zijn de versgesneden rode kool en koolraap, hygienisch verpakt in zakjes van 500 gram. Daarnaast kunt u bij AH weer terecht voor diverse soorten zuurkool. Verpakt per 500 gram zijn de panklare zuur kool naturel, de kruidenzuur- kool, de wijnzuurkool en de gekookte wijnzuurkool. In een verpakking van 250 gram zitten de gekookte wijnzuur kool met Riesling-wijn en de gekookte wijnzuurkool met stukjes spek. Een variatie op de al bestaan- de Mora Mini Mix is de Mora Mini Mix Orientaal. Opnieuw een doos met 36 lekkere en krokante hapjes, maar nu met een duidelijke AllerHande 35

Allerhande | 1991 | | pagina 35