Gratis bij een pak Choq: nog een pak Choq Bel de Choq-lijn en win je eigen Elke week gebak-aanbiedingen Friesche <§>Vlag Elke soort VERS GEBAK IS HERKENBAAR AAN EEN EIGEN KLEUR Steeds nieuwe soorten I I Kijk op de aktieverpakking. Pak de telefoon en vertel Choq waarom jij geen dag langer zonder je eigen kluis kunt! Dan maak je kans om er een te winnen. En zo'n kluis is natuurlijk de beste plek voor al je geheimen! Meer informatie vindt je op de Choq aktieverpakkingen. I @<D L Op het gebied van. schnitt kan AH ook het een en ander pre- senteren. Wat dacht u van een Schwarzwalderkirschschnitt? Of van een cappucino-slag- roomstam? En als u nu net trek had in een kwark-muesli- schnitt, dan kunt u ook al bij AH terecht. En dat is nog lang niet alles. Tompoezen, chocoladebollen, slagroom- soesjes... het hoort aUemaal bij de dertig soorten vers gebak die Albert Heijn in voorraad heeft. Het verse gebak van Albert Heijn is van topkwaliteit. Waar dat maar kan zijn toe- voegingen op natuurlijke of natuur-identieke basis gebruikt; de informatie op de verpakkingen vertelt daar het nodige over. Bij de samenstelling van het assortiment let Albert Heijn natuurlijk heel goed op wat de consument wil. En dat is in de eerste plaats meer keus. Van- daar dat de banketbakkers van AH steeds weer nieuwe soor ten gebak ontwikkelen. Vaak gaat het om extra luxe gebak, want de vraag daarnaar blijft stijgen. Wilt u iets heel bij- zonders serveren, dan kunt u dus bij AH terecht. Natuurlijk is het leuk om aan uw bezoek te kunnen vragen: 'Wie heeft er zin in Schwarzwalderkirsch schnitt?' Want dat klinkt bij- zonder genoeg, al moet u mis- schien even op de uitspraak oefenen. Maar dan wilt u uiteraard wel dat die Schwar zwalderkirschschnitt ook van eersteklas kwaliteit is. Dat het gebak er prachtig uitziet. Dat u het op een feestelijke manier kunt presenteren. En dat het gebak vers is. Zalmkleurig is taart, okerkleurig is vlaai, klein gebak is lila en 'schnitf is mintkleurig. AH's verse gebak, nu dus in een nieuwe verpak- king, is in 125 winkels verkrijgbaar, met name in de winkels met verkrijgbaarheidscode 5 op de winkeldeur. Via de Albert Heijn Servicelijn (tel. 06 - 0305) kunt u informeren in welke AH winkel bij u in de buurt vers gebak verkocht wordt. Plezierig is dat u niet op uw beurt hoeft te wach- ten: het verse gebak vindt u in een zelfbedienings- vitrine, meestal in de buurt van de broodafdeling. U kunt daarin op uw gemak uw keus maken. En zoals gezegd: de herkenbare kleuren van de nieu we verpakkingen maken die keus een stuk mak- kelijker. In de winkels waar AH's verse gebak ver krijgbaar is, vindt u elke dag het hele assortiment. Daar kunt u op rekenen. En om het voor u nog aantrekkelijker te maken om voor vers gebak naar Albert Heijn te gaan, hebben we elke week aantrekkelijke gebak-aanbiedingen voor u! Naam: Adres: Postcode plaats: Bank- of girorekening: Maximaal 1 inzending per gezin/rekeninghouder. Uiterste inzenddatum: 12 oktober 1991. Stuur de streepjescodes van 2 literpakken Choq naar Postbus 5044,9700 GA Groningen, en Friesche Vlag geeft je f2,45 f0,80 portokosten terug via bank of giro. AllerHande 69

Allerhande | 1991 | | pagina 69