Keus uit 30 SOORTEN IN EEN NIEUW JASJE lets te vieren? Visite op komst? Of zomaar zin in iets heel iekkers? Zet maar gauw het verse gebak van AH op uw boodschappenlijst, want Albert Heijn heeft keus uit meer dan dertig soorten. En vanaf nu in een nieuwe, extra feestelijke verpakking. Duidelijkheid bij de nieuwe verpakkingen Een compleet banket- bakkers-assortiment Het valt meteen op: AH's verse gebak heeft een nieuwe verpakking gekregen. Steviger en handiger. En gezelliger ook. Het venster van de ver- pakkingen is een stuk sterker geworden, en dat is mooi, want nu blijft de bovenkant van het gebak ook bij een wat minder voorzichtige aanpak even fraai. Wat bij gebak vaak een beetje lastig is, het uit de verpakking halen, is vanaf nu bij AH's verse gebak geen enkel probleem meer. Want de verpakkingen hebben van voren een slimme klep gekre gen, zodat het gebak heel makkelijk uit de doos te schuiven is - en zo nodig ook weer erin. Met de nieuwe kleuren op de dozen ziet u nu in een oogop- slag aan de kleur met wat voor soort gebak u te maken hebt. Zo geven de zalmkleurige ver pakkingen aan dat het om taarten gaat, terwijl de vlaaien in een oker-kleurige doos zit- ten. Klein gebak herkent u aan de lila kleur, en schnitt aan de mintkleurige verpak king. Nu Albert Heijn de verpak kingen van gebak toch opnieuw heeft ontworpen, is meteen de klanten-informatie verbeterd. Er zit nu een nieuw, duidelijker etiket op. Voorzien van een ingredien- tendeclaratie en een tenminste houdbaar tot datum. Bovendien staan er vanaf nu gebruiks- en bewaaradviezen op. Bij voorbeeld hoe u gebak het best kunt snijden: met een warm, vochtig mes. Dat u gebak na de aankoop snel weer in de koelkast moet zet- ten. Dat invriezen wel kan, maar dat de kwaliteit dan iets minder wordt. Duidelijkheid dus, bij die nieuwe verpakkingen. En dat mag ook wel, want het assorti- ment is niet gering. Albert Heijn heeft pakweg 30 verschillende soorten vers gebak in het assortiment. Een stuk of tien heerlijke taarten, varierend van kwarktaart tot bavaroisetaart, van slagroom- taart tot chocoladetaart. Een reeks vlaaien om je vingers bij af te likken: abrikozenvlaai, kersenvlaai, rijstevlaai, appel- partenvlaai, enzovoort. 66 AllerHande

Allerhande | 1991 | | pagina 66