Allerlei Nieuws VS&gf '/-•( v Pizza's van de Nieuw: Landbrood en Vijf-granenbrood De nieuwe King atlas is uit P astasalades met groente en met vis Huistraiteur Rijstbuiltjes voor twee De Huistraiteur breidt zijn assortiment gekoelde kant-en- klaarmaaltijden uit met ver- schillende pizza's. Deze pizza's worden elke dag vers gemaakt en daarna in een zuurstofarme verpakking verpakt, waardoor de kwaliteit gegarandeerd is. De pizza's bestaan uit een ori- ginele bodem van brooddeeg, die iets dikker is dan de bodem van de diepvries- pizza's. Hierop worden een basissaus en kaas uitgespreid en daarna een vulling, afhan- kelijk van het soon. U vindt deze pizza's bij de andere pro- dukten van de AH Huis traiteur. Prijs: 7,95. 0© In het roggebroodassortiment van AH treft u twee nieuwe produkten: Delba Landbrood en Delba Vijf-granenbrood. Beide broodsoonen worden gemaakt van gecontroleerd geteelde granen. Landbrood is een zuurdesem- brood van rogge- en volkoren tarwemeel. In het Vijf-granen brood worden rogge, tarwe, gerst, haver en gierst verwerkt. Er zijn geen kunstmatige toe- voegingen gebruikt, evenmin als conserveermiddel. De broodsoorten zijn per 8 plak- jes verpakt in een transparant kuipje met een kartonnen, hersluitbare deksel met alumi- niumfolie. Prijs 1,19. 0© De King atlas is een oude bekende. De eerste atlas werd al in 1936 uitgegeven en was vooral gericht op school en toerisme. In de loop der jaren zijn de kaarten meer op het verkeer afgestemd. Zojuist is de zevende editie van de King atlas verschenen, in een heel nieuw, vrolijk jasje. De atlas bevat 20 geheel aangepaste kaarten, die elkaar overlappen. Alle carpool- plaatsen, adressen van VW-i- kantoren, adressen en openingstijden van dierenparken zijn opgenomen. Bovendien is een handige reistijdentabel voor de trein bijgevoegd. U kunt de King atlas bestellen met een bon op de King pepermunt actierol. De normaie prijs is 7,95. Als u 5 actiewikkels meestuurt, krijgt u 2,- korting. ^V*v6* Italiaans eten wordt steeds populairder. Johma haakt daarop in met een Pastasalade met groente (f 3,65) en een Pastasalade met vis 4,59), beide produkten zijn verpakt in Italiaans gedecoreerde bak- ken van 400 g. Pastasalade met groente is een frisse, romige pastasalade met rode paprika, augurk, doperw- ten, wortel, mar's en ui in een saus van magere yoghurt en typisch Italiaanse kruiden. In Pastasalade met vis is pasta gecombineerd met stukjes kabeljauw, garnalen, augurk, mai's, knolselderij en een saus van magere yoghurt, tomaten en echte whisky. Beide salades zijn lekker bij de lunch, maar ook bij de fondue of de warme maaltijd. 0© even uitlekken en je hebt heerlijke rijst met een mooie droge korrel. Rijstbuiltjes worden in pakjes van 2 stuks (250 g) verkocht. AH heeft rijstbuiltjes van Lassie (snelkookrijst 1,75 en snelkokende zilvervliesrijst 1,99) en Uncle Ben's (par boiled snelkokende witte en zilvervliesrijst, beide 1,99) in het assortiment. ©0© Met name kleine huishoudens kiezen steeds vaker voor snel en makkelijk. Voor hen zijn rijstbuiltjes een uitkomst. In een builtje zit precies voldoen- de rijst voor twee personen: 125 g. Dat scheelt al het afwe- gen. Bovendien is het koken van rijst in een builtje een fluitje van een cent. Je legt het builtje de aangegeven tijd in kokend water, laat het dan AllerHande 41

Allerhande | 1991 | | pagina 41