I I Eefl goede verzorging bij u thuis Nu top-aanvoer uit Nederland 1 I I 9i Om snijrozen gaat het dus hier. Bij de teelt wordt van- zelfsprekend voortdurend op de kwaliteit gelet. Hoewel rozen in principe overal wel willen groeien, wordt de groei en bloei alleen optimaal als de teeltomstandigheden dat ook zijn. De kwekers van AH's rozen weten precies onder welke condities hun bloemen zich ontwikkelen tot de fraai- ste exemplaren. Om de snijroos zo mooi mogelijk in de winkel te krij- gen, en later bij u thuis, omringen de kwekers hun produkt met de grootste zorg. Wat u eraan kunt doen om die met zoveel zorg geteelde rozen ook thuis in de vaas zo goed mogelijk te verzorgen? Er zijn een paar punten waar u op moet letten voor een optimaal resultaat: snijd de stelen altijd schuin aan; verwijder de bladeren en dooms die in het water komen; voeg Chrysal toe; gebruik altijd schoon watery en een schone vaas; kies een ruime vaas en doe er veel water in; zorg dat de vaas yol blijft: vul steeds water met Chrysal aan; gaan de rozen slap hangen, snijd de stelen dan opnieuw ^huin aan; zet ze diep in het water en zet ze tijdelijk even op een koele plaats; u ^plaats rozen nooit op een te w?Ume plek. MADELON FLORENCE GOLDEN TIMES De aanvoer van Nederlandse snijrozen is nu op zijn top. De kwaliteit is perfect, de prijs heel vriendelijk. De kwekers hebben er hard aan gewerkt om u te kunnen laten genie- ten van hun topprodukten. Als u de hiervoor genoemde tips opvolgt, zult u een hele tijd plezier hebben van zo'n mooie bos rozen. TINEKE EUROPA AllerHande 61

Allerhande | 1991 | | pagina 61