ELLA WELLA Wax Een van de voordelen van Wax is dat het haar ermee wordt verstevigd, maar tegelijkertijd soepel houdt. Dus men kan altijd weer verande- ringen aanbrengen en het haar net even anders accentueren. Daamaast geeft New Wave Wax het haar een aantrekkelijke glans. Ook droog haar en haar dat pluist is prima in model te brengen met deze Wax. En daarvoor is maar weinig nodig. Een beetje in je handpalmen warmwrijven en daama met de vingertoppen door het haar versprei- den. Zo kan men ieder trendy kapsel creeeren. Hairspray Na het modelleren kan men trendy kapsels de nodige extra verstevi- ging geven met Hard Look Hairspray van New Wave. Die zorgt ervoor dat het haar langer in model blijft en het ook beschermt tegen weers- invloeden. Wie meer body in het haar wil moet Hard Look Spray in vochtig haar sprayen, in model brengen en zonodig nog een keer sprayen. Overigens is deze spray makkelijk uit te borstelen. Vervolgens noemen we Wella Flex Ultra Sterk. Een hairspray die krea- tiviteit de vrije hand geeft. Het plakt niet, zorgt voor een goede ver- steviging en geeft het haar een mooie glans. Kortom, dfe spray die haar extreem lang in model houdt. Wella Flex is tevens verkrijgbaar in pompspray. Natuurlijk tippen we in dit over- zicht van persoonlijke stylings-mogelijkheden ook even de vertrouwde hairspray aan. Zoals Wella Spray Forte Extra en Supersterk, die het haar extra versteviging geven. Ze drogen snel en zijn gemakkelijk uit te borstelen. HAIRSPRAY HAIRSPRAY '.H<si!\ioi\c \ERS1EVIGI\G

Allerhande | 1991 | | pagina 59