(Advertentie.) "Hoe wil ik m'n hoar vandaag?" Een vraag die vaak meer dan een keer per dag wordt gesteld. Want of men nu naar het werk moet of een avondje gaat stappen: iedereen wil er gewoon goed uitzien. En haar speelt daarin een belangrijke rol. Dat moetperfekt zitten. Net als gisteren ofjuist even anders. Ietsje rustigervan vorm of een tikje gedurfder, dat hangt helemaal van de stemming af Zo persoonlijk is de dagelijkse styling van haar. Gelukkigzijn er tal van styling-produkten die helpen om tussen de bezoeken aan de kapper het haar die "personal style" te geven. Samen met Wella heeft Allerhande verschillende stylings-produkten op een rijtje gezet. Schuimversteviger Door de moderne haar- mode, veel volume, wordt de schuimverste viger steeds populairder. Groot voordeel van de schuimversteviger is dat het makkelijk is aan te brengen. De New Wave Styling Foam kan op zowel droog als hand- doekdroog haar worden aangebracht. Het bij- Foam is dat er naast verstevigende ook ver- zorgende eigenschappen in verenigd zijn. Gel-Lac Spray zondere van deze Styling Zoals de naam al doet vermoeden biedt New Wave Gel-Lac Spray de stevigheid van gel en het gemak van een haar- spray. Deze spray is uitermate geschikt voor de supersterke ver- steviging van trendy haarstijlen. Het haar is makkelijk te modelleren en tot in de kleinste details te fixeren. Er zit een handige pomp- verstuiver op waardoor de dosering steeds opti- maal is. Bovendien droogt het snel en is het makkelijk weer uit te borstelen of te wassen. Gel Gel heeft een vaste plaats veroverd in de tegenwoordige haar- mode. Vandaar dat we even wijzen op Gel Normal en Gel Super Strong, beide van New Wave, waarmee einde- loos te varieren is. Ze geven allebei een glanzende, niet plakke- rige wet-look die heel eenvoudig weer uit te borstelen is. Maar men kan er ook heel goed het haar meer volume en body mee geven. In dat geval gewoon na het opbrengen en drogen, al dan niet met de fohn, het haar even goed door- kammen. GOED GESTYLED MET WEI

Allerhande | 1991 | | pagina 58