Allerlei Nieuws crackers met een nieuwe naam Nieuw: AH appel-kaneelvla Keukenpapier dat 40% meer vocht opneemt Vertrouwde In juli zijn de bossen rozen extra groot Marshmallows op de barbecue De vertrouwde Sai'wa Premi um crackers heten voortaan 'Premium Crackers van L\J\ naturel of volkoren. Aan de crackers zelf is niets veran- derd. Ze worden nog steeds gebakken volgens oud recept, waarbij het deeg eerst- 24 uur op natuurlijke wijze moet rij- zen. Dat geeft een luchtige cracker met een neutrale smaak. Een pak Premium Crackers nature! bevat 60 crackers (200 g) in vier afeonderlijke binnenverpakkingen. Prijs: 1,79. Een pak Premium Crackers volkoren bevat 72 crackers (220 g), ook verdeeld over vier binnenverpakkingen. Prijs: 2,25. Het assortiment AH vruch- tenvla is uitgebreid met appel- kaneelvla in een Iiterpak: een gele via met frisse stukjes appel en een kruidige kaneel- smaak. Net zo lekker als de AH aardbeienvla en AH chi- polatavla. Keukenpapier is onmisbaar bij tal van karweitjes. Droogdep- pen van vis en vlees, uitlekken van frites, schoonmaken van vette pannen, vieze handen en kindertoetjes schoonvegen bij- voorbeeld. Page heeft nu een nieuwe kwaliteit keukenpapier ontwikkeld, dat aanvoelt als textiel en zich nog beter leent voor al deze klusjes. Dit nieu we keukenpapier neemt maar liefst 40% meer vocht op en is daarmee zuiniger in gebruik. Het is bedrukt met vrolijke landschappen in blauw of mintgroen. U herkent het nieuwe Page Plus keukenpa pier aan de opdruk '40% meer absorptie'. Prijs per 2 rollen: 2,69. AllerHande 67 Juli is de rozenmaand bij uit- stek. Er zijn dan volop Neder- landse rozen te koop. Niet in bossen van 7-10 stuks, zoals in de rest van het jaar, maar in extra grote bossen van 20 stuks. De AH bloemenafde- ling staat deze maand vol met verschillende soorten rozen. Hier volgen een aantal beken- de soorten: rose rozen: Motrea, Ilseta, Europa, Florence en Sonia; rode rozen: Madelon, Mer cedes en Barbara; gele rozen: Goldentimes en Frisco; witte rozen: Tineke en Champagner. Er zijn ook trosroosjes in ver schillende kleuren. Zet rozen altijd in een schone vaas met schoon water en snij- bloemenvoeding. Verwijder het blad en de doornen van dat gedeelte van de steel dat in het water staat en snijd de steel met een scherp mes schuin af. Marshmallows zijn heerlijk zachte kindersnoepjes. Maar daar blijft het niet bij. U kunt van marshmallows tal van spannende dingen maken. Zo zijn marshmallows heerlijk als vulling tussen opgevouwen flensjes en ook in fruitsalades. Als u gaat barbecuen vinden de kinderen het vast leuk om spiesjes met marshmallows boven de barbecue te rooste- ren tot ze beginnen te smel- ten. En wat dacht u van dit barbecuetoetje? Leg 2 halve bananen of 3 plakken appel op een stuk aluminiumfolie en verdeel er een paar marshmal lows over. Vouw het folie tot een pakketje en leg dit ca. 15 minuten op de barbecue tot de marshmallows zijn gesmol- ten. Princess marshmallows zijn verpakt in zakjes van 200 g. Prijs: f 2,09.

Allerhande | 1991 | | pagina 67