Allerlei Nieuws Vietnamese loempia's uit de diepvries Vegetarisch Vlees'-assortiment weer wat groter Feestelijke bavarois in twee smaken Goudappeltje met Nieuw: vruchtvlees Mora heeft alweer iets nieuws: Vietnamese Loempia's. Een dun, knapperig korstje rond een heerlijke vulling van onder andere seoen (oosterse vermicelli), kool, wortel en Aziatische kruiden. Voor wie van extra pittig houdt is er nog een saus bijgesloten. De loempia's zijn per vier stuks verpakt. Vietnamese Loempia's van Mora zijn te bereiden in friteuse of koeke- pan. Ideaal als tussendoortje of bij de warme, bij voorbeeld oosterse, maaltijd. Prijs: f 3,19 Twee nieuwe vegetarische 'vlees'-produkten bij AH, en allebei bevatten ze weinig Calorieen. De vegetarische cheeseburger (met vegetarische kaas) en de vegetarische cordon bleu (met vegetarische ham en kaas). Ze leveren respectieve- lijk per 100 gram 200 en 210 Calorieen. Bovendien is er, speciaal voor de zomer, het vegetarische bar- becuepakket, met 2 hambur gers, 2 kebabs, 2 satds en 2 carrds. Appelsap is het op edn na meest gedronken sap in Nederland. Vooral kinderen drinken het veel. Nu is er ook een appelsap dat voor volwas- senen en natuurlijk ook voor kinderen heerlijk is: Goudap- peltje met vruchtvlees. Het nieuwe sap bestaat uit 100% puur appelsap met het vrucht vlees van appels en peren. Van peren? Ja, omdat't het appel sap nog lekkerder maakt en de smaak extra accentueert. Prijs per pak (0,75 1): f 1,99 Een bavarois als dessert is vanaf nu geen enkel pro- bleem: Mona heeft nu een luxe dessert bavarois in twee smaken. Cappuccino en citroen-ananas met stukjes ana nas. Het is al meteen te zien aan de verpakking: dat zijn heel echte bavaroises. Elke bavarois ziet er feestelijk uit; wie dat wil brengt zelf nog extra garnering aan. De inhoud is 750 ml, genoeg voor 4 tot 6 personen. Prijs: f 4,59 AllerHande 85

Allerhande | 1991 | | pagina 85