Allerlei Nieuws Koude taartmix-assortiment uitgebreid Nieuw van Go Tan, voor de oosterse maaltijd Luxe soep in grotere blikjes ie- bodem SAWTKn Kwark, yoghurt- of Mon- Choutaart, ze zijn nu extra makkelijk te maken, want Baukje heeft er de mix voor. In het pak zit een zakje basis- mix van 165 gram, een zakje mix voor kruimelbodem en een velletje bakpapier. Tijdelijk zijn in de winkel gra tis folders met aparte berei- dingstips van de nieuwe Bauk je mixen te vinden. Prijs: f 4,29 Van Go Tan zijn er nu een aantal nieuwe produkten voor de oosterse maaltijd. Ten eer- ste rempejek, gemaakt van deeg en pinda's naar een authentiek oud-Indisch recept. Ten tweede is er nu santen, geconcentreerde cocos- melk in geperste vorm, een lekkere toevoeging voor veel Indische gerechten. Ook nieuw: sambal djeroek, sambal badjak, sambal manis, sambal trassie. En tenslotte van het merk Chinese Emperor is er chilisaus bijgekomen; lekker als dipsaus bij gourmet en fondue, of bij loempia's, in vleesschotels en soepen. ©CD Tot nu toe bevatten de blikjes Unox Superieur 0,3 liter soep. Unox heeft gemerkt dat er steeds meer vraag komt naar luxere soepen. Bovendien stijgt het aantal twee-per- soonshuishoudens. Bij die wensen sloten de kleinere blik jes niet goed aan. Daarom zijn de blikjes Unox Superieur sinds kort groter: ze bevatten nu 0,4 liter soep, goed voor twee borden per blikje. Prijs: f 2,19 Weer eens iets anders bij de borrel dan de bekende pret zels, die zoute stokjes. Bolletje heeft nu een pikante, verras- sende variant: pretzels gevuld met pindakaas. Die nieuwe pindasticks zijn alleen bij Albert Heijn te koop. Ze zit- ten per 100 gram in een doos- Prijs: f 1,59 AllerHande 63

Allerhande | 1991 | | pagina 63