Allerlei Nieuws m Zoutjes van natuurzuivere cassave =ss Herstel voor gespleten haarpunten Twee nieuwe smaken vruchtenthee Versterkende chocoladedrank vernieuwd De cassavewortel vormt de basis van de cassavechips van Chin-Chin. Cassave-knolien komen uit Suriname en Indo nesia en bevatten veel zetmeel maar heel weinig eiwitten en vetten. Chin-Chin vermengt de cassavewortel met tapioca- meel, specerijen, zeezout, en verse paprika, prei en pepers. De chips worden gebakken in hoogwaardige plantaardige olie. Bij het verbouwen van cassave worden geen kunstmest of bestrijdingsmiddelen gebruikt en alle overige ingredieten zijn van natuurlijke oor- sprong. Kortom, de nieuwe cassavechips van Chin-Chin mogen natuurlijk zoutjes wor den genoemd. Zakje 75 gram /1,49 Gespleten en broze haarpun ten geven het haar een pluizig uiterlijk en kunnen de oorzaak zijn van vervelende klitten. Met Dralle Beauty herstelt en voorkomt u gespleten haar punten. Na het wassen mas- seert u de vloeistof in het haar. Uw haar voelt merkbaar zach- ter en soepeler aan. Dralle Beauty is niet vet en verzwaart het haar niet. U kunt het dagelijks gebruiken. Een flesje Dralle Beauty heeft een inhoud van 25 ml en kost 14,95. Vruchtenthee is lekker op elk moment van de dag. Met een paar doosjes vruchtenthee in huis kunt u elke keer weer voor een andere smaak kiezen. En Albert Heijn maakt de keuze nog groter door twee nieuwe AH vruchtentheeen aan het assortiment toe te voe- gen: Perzik-Abrikoos en Bos- vruchten. Perzik-Abrikoosthee is, zoals de naam al zegt, gearomatiseerd met perzik en abrikoos. Bosvruchtenthee is gearomatiseerd met zwarte bessen, frambozen, bramen, bosbessen en aardbeien. Beide nieuwe vruchtentheeen zijn per 20 zakjes van 4 g (voor een hele pot!) verpakt in een doosje (prijs 2,65). U vindt ze in de winkel naast de citroenthee, banaanthee, framboos-citroenthee, ker- senthee, mandarijnthee en passievruchtenthee. De pistachethee is sinds kort uit het asortiment genomen. A sinds jaar en dag is Ovo- maltine niet zomaar een cho coladedrank, maar een echt versterkende drank met veel voedingsstoffen. Winterspor- ters kennen Ovomaltine als verwarmende energiebron tus- sen het skien door. Maar ook hier is Ovomaltine een lekkere opkikker na school of een rustgevende drank voor het slapengaan. Vernieuwde Ovomaltine is beter oplosbaar en nog lekker- der. Ovomaltine is rijk aan eiwitten, koolhydraten, mine- ralen en sporenelementen. Hoofdbestanddeien zijn mout en honing. Mout wordt gemaakt van gerst. Het geeft Ovomaltine zijn karakteristie- ke smaak. Roer ook eens Ovo maltine door de yoghurt of strooi het op de boterham. Ter kennismaking zit bij elke bus Ovomaltine van 400 g een bon waarmee u drie por- seleinen mokken kunt bestel- len voor slechts 9,95 (exclu- sief 3,75 verzendkosten). Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt, doch uiterlijk tot 31 december 1991. Prijs: f 8,95. AllerHande 73

Allerhande | 1991 | | pagina 73