AllerleiNieuws - cnv^ Meer variatie in kipfilet Nieuw in de diepvries: hele schol 2 Hele Schollen Leuke kindertoetjes met Suske en Wiske Nieuw: halvarine op basis van yoghurt Het kip-assortiment is uitge- breid met twee nieuwe artike- len: per stuk verpakte kipfilet en kipfilet fume. De per stuk op een schaaltje verpakte AH-kipfilet is wat zwaarder (ca. 150-175 g) dan de kipfilets die per twee of drie stuks of per kilogram zijn verpakt. Handig voor een- en tweepersoons huishoudens, maar ook voor een kleine hoe- veelheid kipfilet voor in soep, cocktail of salade. AH-kipfilet fume is een heel nieuw produkt: gerookte kip filet (fumd is Frans voor ge- rookt). Roken is een eeuwen- oude methode om vlees en ook vis langer houdbaar te maken. Roken geeft produk- ten ook een heel eigen, pittige smaak. Tegenwoordig worden gerookte produkten met name om de lekkere smaak gegeten. Denk hierbij aan gerookte ham en gerookte zalm. Ook gerookte kipfilet is een delicatesse. Het zacht-bruine vlees is doordrongen van een natuurzuiver, pittig aroma dat ontstaat door de kipfilets in speciale rookcabines te roken met condensrook van beuke- hout. Gerookte kipfilet is lekker in voorgerechten, salades en bor- relhapjes. Mede door de spe ciale skin-verpakking (verpak- king zonder zuurstof) is de kipfilet fume zeker acht dagen houdbaar. De kipfilet echter niet later consumeren dan de tenminste houdbaar tot datum. CD d) In het diepvries visassortiment vindt u sinds kort ook AH Hele schollen. Deze zijn in de plaats gekomen van de AH scholfilets. Deze laatste waren vaak wat aan de dunne kant. De hele schollen zijn wat dik- ker. Deze hele schollen bevat- ten net als de scholfilets geen graat. De schollen worden gefileerd om de graat te ver- wijderen en daarna worden beide scholhelften weer op elkaar gelegd. U kunt kiezen uit gepaneerde en naturel (ongepaneerde) schollen. De hele schollen naturel zijn per drie stuks verpakt. U kunt ze zonder te ontdooien bereiden, bij voorbeeld stoven of bakken. Ze zijn ook geschikt voor bereiding in de magnetron. De gepaneerde hele schollen zitten per twee stuks in een verpakking. Deze schollen zijn met vers broodkruim gepaneerd en daarna voorgebakken. Dit betekent dat u ze behalve in de koekepan of frituur ook in de (hete lucht) oven kunt bakken. Prijs AH Hele Schollen Naturel (3 stuks) 6,95; Prijs AH Hele Schollen Gepaneerd (2 stuks) 6,35 Voortaan gaan goed, leuk en lekker samen, want Albert Heijn introduceert een com plete lijn met kinder-zuivel- desserts in grappige Suske en Wiske verpakkingen. Uw kin- deren smullen ervan en krij- gen, terwijl ze lachen om de verpakking, meteen veel goeds binnen: bouwstoffen voor de groei (eiwitten), vitaminen en kalk. Er zijn de volgende AH Suske en Wiske kinderdesserts: Yoghurtdrink in literpak in de smaken tropicana, frambozen en aardbeien. Prijs: 1,69 Yoghurtdrink in pakjes van 0,2 liter in de smaken frambo zen en perziken. Prijs: 0,75 per pakje. Voile vruchtenyoghurt in bak- jes van 150 g in de smaken aardbeien en banaan. Prijs: 0,89 per bakje. Halfvollc vruchtenkwark in een combi-pak van 6 bakjes a 50 g met de smaken aardbei en, bosvruchten en abrikozen. Prijs: 2,79. Onlangs introduceerde Yo- fresh, fabrikant van Yogonaise, Yogosaus en Yogospread, iets geheel nieuws: Yogorine, een halvarine op basis van yog hurt. Yogorine is een combinatie van 35% plantaardig vet en 10% yoghurt. U kunt Yogori ne op brood gebruiken in plaats van boter, margarine of halvarine. Het smaakt heerlijk fris en combineert goed met zowel hartig als zoet beleg. Yogorine is net als halvarine alleen voor op brood en niet geschikt om mee te bakken. Vijf gram Yogorine (voldoen- de voor den boterham) levert 17 Calorieen. U vindt Yogorine in kuipjes van 500 g bij de andere halva- rines in de koeling. Prijs: f 1,99. AllerHande 53

Allerhande | 1991 | | pagina 53