Allerlei Nieuws Viergranen-ei is er nu ook een maatje groter Nieuwe AllerHande verzamelband Magere yoghurtdrank met vruchtesap Vetplantje: leuk cadeau! Granny Smith: nieuwe oogst uit Rio Negro Het Viergranen-ei heeft inmiddels een vast plaatsje in de winkel veroverd. Dat ei Opgeborgen in een verzamel band zijn uw AllerHandes een handig naslagwerk. In uw AH-winkel kunt u nu een spe- ciale AllerHande verzamel band kopen voor 6,75.* De verzamelband bestaat uit een kaft van sterke lichtgrijze kunststof. Met het eenvoudige klemverensysteem kunt u er twaalf AllerHandes, dus pre- cies een jaargang, in opbergen. U kunt de verzamelband in de winkel vinden in of bij de AIlerHande-standaard. Nu hier het voorjaar aan- breekt, nadert in Zuid-Ameri- ka het einde van de zomer. Dat betekent dat daar de appels nu rijp zijn en geoogst worden. Ook u kunt van deze nieuwe oogst appels profite- ren, want Albert Heijn impor- teert van begin mei tot eind juli de sappige en knapperige Granny Smith uit Argentinie uit het gebied rond de Rio Negro. De vruchtbare oevers van deze rivier en het klimaat zijn heel geschikt voor het kweken van Granny Smith. De Granny smaakt echt lekker en bevat bovendien 25-30% meervou- dig onverzadigde vetzuren, wat goed aansluit bij de nieuwste inzichten over gezonde voeding. Het Viergranen-ei heeft zijn naam en zijn lekkere smaak te danken aan het voer dat de kippen krijgen: een mengsel van granen en plantaardige olie. Voor extra grote lekkerbekken is er nu iets nieuws: de Big Egg, een extra groot Viergra nen-ei. De Bigg Eggs zijn eieren van gewichtsklasse 1 en wegen dus 70 g of meer. De Bigg Eggs worden per 15 stuks op een kartonnen tray ver- pakt. Smiths worden plukvers per auto naar de havenstad San Antonio Este gebracht en daar meteen in gekoelde schepen naar Rotterdam verscheept. Hier worden de grote appels per zes stuks op schaaltjes ver- pakt en de kleinere appels per 1 ]h kilogram in plastic zak- ken. En nog geen dag later lig- gen ze in de winkel. Granny Smith is heel sappig, knapperig en lekker ffiszuur. Een heerlijke appel voor zomerse dorst. Zoek je een leuk cadeautje voor een jarige? Ga dan eens kijken in de AH-winkels met een bloemen- of plantenafde- ling. Daar staan vrolijke een- den van wit aardewerk met om hun hals een mooie roze strik en in hun buik een mini- kalanchoe. Dat is een klein vetplantje met van die kleine rode, roze of paarse bloeme- tjes. Je maakt de jarige vast heel blij met zo'n leuke eend. AllerHande 23 De meeste drinkyoghurts zijn zoet en qua smaak helemaal afgestemd op kinderen. Dat geldt niet voor Twice. Twice is een volwassen yoghurtdrank, slechts lichtgezoet en gemaakt van magere yoghurt waarvan ca. 25% vruchtesap met vruchtvlees is toegevoegd. In deze magere yoghurtdrank zitten goede voedingsstoffen als bouwstoffen, vitaminen, mineralen en voedingsvezels. Het is een goed en lekker alternatief voor een glas melk, maar ook voor een glas fris. In uw Albert Heijn-winkel vindt u Twice in twee smaken: sinaasappel en grapefruit- limoen. Een pak van 0,75 liter kost /2,19. 0©

Allerhande | 1991 | | pagina 23