Allerlei Nieuws potten voor binnen en buiten Speciale 'zeep' voor het gezicht Mais vleesmenu voor de hond Extra lekkere aardappelpuree Vier nieuwe theesoorten DND'S Terracotta '00* 1 POKt/E Na een periode van strak en wit komt er weer steeds meer kleur in huis. Vooral warme kleuren en natuurlijke mate- rialen doen het goed. Terra cotta plantenpotten passen helemaal in deze nieuwe, huiselijke sfeer. Ook buiten geven pianten in terracotta potten de tuin een gezellige sfeer. Maak nu uw tuin gezellig met groepjes terracotta potten met mooie pianten er in, dan kunt u er de hele zomer van genie- ten. En de vensterbank vol met terracotta potten met bloeiende pianten brengt de zomer in huis. In de grotere winkels met een bloemen- en plantenafdeling van Albert Heijn vindt u terracotta pot ten in allerlei soorten en maten. In de winter moeten de potten wel naar binnen worden gehaald, omdat ze anders kapot kunnen vriezen. Zeep is niet goed voor uw gezicht. Door wassen met water en zeep droogt de huid uit en voelt trekkerig aan. Er kunnen zelfs irritaties als schilfertjes, ruwe plekjes en rode vlekjes ontstaan. Met Pond's Face Wash hebt u daar geen last van. Dit mild schui- mende produkt reinigt tot diep in de porien en verzorgt tegelijkertijd. Vochtvasthou- dende bestanddelen zorgen dat de huid niet uitdroogt. Met Pond's Face Wash blijft de huid dus soepel en elas- tisch. Pond's Face Wash is eenvou- dig in gebruik: twee keer per dag aanbrengen op het gezicht en met water afspoelen. Het is er in twee uitvoeringen: een formule voor de normale en gemengde huid en een formu le voor de droge en gevoelige huid. Met een pakje aardappelpuree maakt u in een wip een lekke re puree. Altijd makkelijk om in huis te hebben. Met de nieuwe Aardappelpuree Garni van Maagi kunt u nu net zo snel een extra lekkere aardap pelpuree maken. Deze puree bevat stukjes ui, rode en groe- ne paprika en bieslook. De puree is pittig op smaak gebracht met Goudse en Edammer kaas en diverse kruiden en specerijen. U Nieuw van Douwe Egberts: Pickwick impressions thee. Vier nieuwe theesoorten, die hun smaakkarakter ondenen aan de verrassende combinatie van geurige theesoorten, frisse vruchtensmaken en verfijnde specerijen. De nieuwe theevarianten heb ben klinkende namen: proeft ook een vleugje bacon. Een pakje Aardappelpuree Garni is voldoende voor 3 personen. Prijs: 1,59. Florida Festival: thee met sinaasappel/mandarijnsmaak en een pittig accentje door het snufje kruidnagel dat eraan toegevoegd is. Tropical Flower: thee die doet denken aan de zoete geu- ren van tropische nachten. Voor een geraffineerde smaak zijn tropische vruchten toege voegd. Hawaiian Sunset: thee met de smaak van friszoete ananas, kokos en citrusvruchten. Green Valley: een verkwik- kende en dorstlessende thee met lemon en pepermunt. De theesoorten zijn per 20 zakjes van 2 gram in doosjes verpakt. Een zakje thee is voor ddn a twee koppen thee. Prijs: 2,75. JJVASH Face Wash is verpakt in han- dige tubes (inhoud 100 ml) met een hygienische fliptop- dop. Prijs: 8,95. Zoekt u iets lekkers voor uw hond? Sinds kort is er Pedigree Pal mals vleesmenu voor de hond. Er zijn twee smaken: rundvlees/lever en kip/lever. Tests hebben uitgewezen dat honden deze nieuwe voeding echt heel lekker vinden. Pedigree Pal mals vleesmenu zit in kuipjes van 250 g met een handige treksluiting. De kuipjes zijn buiten de koelkast 1 xk jaar houdbaar. Prijs: 2,49. AllerHande 43

Allerhande | 1991 | | pagina 43