Dierenvoeding van TOPKWALITEIT Nieuw bij AH: Top Condition voor de hond. Bijzondere dierenvoeding van een extra hoge kwaliteit, want de voedingswaarde per gewichtseenheid is extra hoog. 'High energy' noemen we dat. Hebt u een hond, lees dan dit verhaal. U zult zien dat er voor uw huisdier heel wat gaat veranderen op eetgebied. Waarom voor honden in de groei? Top Condition voor volwassen honden Welke voedingsstoffen heeft uw hond dagelijks nodig? TOP CONDITION Top-Condition Puppy Brokjes, zak 2 kilo 745. Top Condition Rundvlees Gevogelte, biik 400 gram 1,89. Top Condition Rundvlees Lever, blik 400 gram 1,89. Top Condition Diner, zak 2 kilo 745. Top Condition Brokken, zak 2 kilo 745. Top Condition Senior Diner, zak 2 kilo 7,45. Vanaf deze week staat Top Condition, het gloednieuwe eigen merk dierenvoeding van Albert Heijn, in de winkel. Want hoewel Albert Heijn altijd alleen het allerbeste met uw hond heeft voorgehad, is Top Condition een produkt waar geen enkele hondelief- hebber omheen kan. Top Condition is in drie groe- pen in te delen: er is speciaal voedsel voor jonge honden, voor volwassen honden en voor ouder wordende honden. Deze indeling is gebaseerd op het 'life-cycle' principe, want voor iedere levensfase van uw hond is er een uitgebalanceer- de voeding. U kunt deze spe- ciale produkten voortaan met uw dagelijkse boodschappen in huis halen. Puppy's ontwikkelen zich in ongeveer den jaar djd tot vol wassen honden. Afhankelijk van het ras neemt hun gewicht alleen al in de eerste negen levensmaanden toe van vier tot tien keer het gewicht dat ze hebben bij het verlaten van het nest. Over de hele groeiperiode hebben ze dan ook gemiddeld tweemaal zoveel energie nodig als vol wassen honden. Tevens is hun behoefte aan eiwit groter, en de behoefte aan andere voe- dingsstoffen als vitaminen en mineralen, met name kalk. In Top Condition voor jonge honden zitten alle voedings- stoffen in de juiste onderlinge verhouding, precies goed voor een optimale ontwikkeling van de botten, de spieren, de weefsels, de organen en de tanden. Zo heeft de voeding een hogere energiewaarde, een hogere hoeveelheid eiwit en extra vitaminen en mineralen (kalk). Hoogwaardige grond- stoffen zorgen ervoor dat de verteerbaarheid wordt ver- hoogd en plantaardige olien voorzien in de behoefte aan essentiele vetzuren, die onder andere belangrijk zijn voor een goede conditie van huid en vacht. Omdat het voedsel meer voedingswaarde per gram heeft, hebben puppy's hiervan minder nodig dan van standaardvoeding en dat helpt uitzetting van de maag voor- komen. Het puppyvoer is uit- gebreid getest en goed bevon- den, in kennels in Nederland en Noord-Amerika. Als hondebezitter weet u dat goed voedsel voor uw hond belangrijk is. U kiest tenslotte al lang voor de juiste voe- dingsstoffen, want die spelen een belangrijke rol in het behouden van een optimale conditie en gezondheid. Die juiste voedingsstoffen moeten echter ook in de goede ver- houdingen in hondevoer aan- wezig zijn. Een teveel van bepaalde stoffen kan soms net zo slecht zijn als het ontbre- ken ervan. Top Condition bevat alle noodzakelijke voe dingsstoffen in de juiste ver houding. Uw hond heeft dagelijks eiwitten, vetten, koolhydra- ten, vitaminen en mineralen nodig. De eiwitten zijn opge- bouwd uit aminozuren, die nodig zijn voor de groei, de ontwikkeling en het onder- houd van sterke spieren. Top Condition is rijk aan eiwitten afkomstig van rundvlees en gevogelte en aan eiwit van melk. Vetten vormen een belangrijke bron van energie en zijn van belang voor een mooie en glanzende vacht. Het kippe- en rundvet en de plantaardige olien in Top Condition zijn makkelijk verteerbaar en zor gen voor een lekkere smaak. De koolhydraten in Top Con dition komen uit eerste Idas mars, tarwe en groenten. Een- maal opgegeten worden ze 76 AllerHande

Allerhande | 1991 | | pagina 76