Allerlei Nieuws magnetron Vier Italiaanse pastasauzen van Mc Cormick Bavaroise-gebakjes in drie smaken Haal het voorjaar in huis Nieuw: Robijn Wolwas Heerlijk, dat lekker luchtige bavaroise-gebak, maar wel moeilijk kiezen. Daarom heeft Maitre Paul nu ook &n doos met zes bavaroisegebakjes in drie verschillende smaken: twee choco-peer, twee ananas en twee Peche Melba gebak- jes. Een doos dus met voor elk wat wils. Zet de gebakjes op een schaal en laat ze in twee uur ontdooien. Een doos a 6 stuks (650 g) kost f 9,50. Hoe winters het buiten ook is, zo'n mandje met bollen brengt al snel het voorjaar in huis. Het mandje is gevloch- ten van wilgetenen. In het mandje zijn drie soorten bol len geplant: tulpen, narcissen en blauwe druifjes, voor een echt lente-gezicht. De bloem- bollen in het mandje zijn 'voor- getrokken' waardoor ze thuis al snel in bloei zullen staan. Prijs: 8,95 Onder de naam Pasta Italia brengt Mc Cormick vier saus- variaties voor originele Itali aanse gerechten: Lasagne da Casa, een krui- denmix om de gehaktsaus voor lasagne echt Italiaans te maken Carbonara Roma voor het maken van spaghetti carbo nara Bolognese Reale, een saus- poeder voor echte Bolognese- saus Pesto Genovese voor het maken van een echte pesto- saus. De sauspoeders zijn gemaakt van natuurlijke ingredienten. Er zijn geen smaakversterkers toegevoegd. Op de verpakking staat duidelijk wat er verder Naast het fijnwasmiddel Robijn Fleur en Fijn is er nu ook Robijn Wolwas. Het is een wasmiddel, speciaal voor wol en andere zeer fijne, natuurlij ke vezels. Robijn Wolwas bevat een heel nieuwe, uitgebalanceerde for- mule die gericht is op het nog nodig is en hoe u het gerecht moet maken. Indien van toepassing, staat ook de bereidingswijze voor de mag netron vermeld. E6n zakje geeft voldoende saus voor twee tot drie personen. Prijs: f 1,69 (Lasagna da Casa en Bolognese Reale) en f 1,99 (Carbonara Roma en Pesto Genovese). pofte popcorn! Eenvoudiger kan het niet: u vouwt de zak Hotpop omhoog om de pop corn de ruimte te geven en verwarmt de zak met pofmai's in de magnetron volgens de aanwijzingen op de verpak king. Na drie tot vier minuten zit de zak boordevol popcorn. Pan en schaal zijn niet meer nodig. U kunt de popcorn ook gewoon uit de zak eten. Er is keus uit twee smaken: lichtgezouten en kaas. Een zak Hotpop bevat 100 g pofmai's en kost 1,99. schoon, fris en veerkrachtig maken van natuurlijke vezels. Dit nieuwe wolwasmiddel is volstrekt niet agressief. Het bevat uitsluitend stoffen die de vezels beschermen en ver- zorgen en die de kleuren in stand houden, ook na meerde- re keren wassen. Dit nieuwe produkt is ook geschikt voor het wassen van wol in de machine. Overtuig u er dan wel van dat ook de wollen kledingstoffen in de machine gewassen kunnen worden. Stel de machine in op het speciale wolwaspro- gamma zonder centrifugeren. Een Flacon Robijn Wolwas bevat^OO ml. Prijs 795. Zin in een lekkere knabbel tussendoor? Met Hotpop maakt u in de magnetron snel een grote zak lekkere, versge- AllerHande 23

Allerhande | 1991 | | pagina 23