Vraag EN ANTWOORD HULP DEPRESSIES c v Waarom zijn de winkelwagens van Albert Heijn niet altijd even groot Wat is de oorzaak van afdrukken in mijn pan TEMPO. ZACHT EN STERK. 10 Doe mee aan de Edet Fluweel prijsvraag en win een van de schitterende Philips draagbareCD-spelers Ik kom bij twee verschillende Albert Heijn winkels bij mij in de buurt. Het valt mij echter op, dat in de ene winkel de winkelwagens kleiner zijn dan in de andere. Die kleinere wagens vind ik erg vervelend omdat ik daar vaak niet alle wekelijkse boodschappen in een keer mee kan vervoeren. Waar om zijn uw winkelwagens niet overal even groot DHR.F.V.L TEC. Over het algemeen hebben de winkelwagens die Albert Heijn gebruikt een standaardformaat. Om verschillende redenen wordt hier echter in sommige winkels van afgeweken. Vooral in de oude binnensteden heeft Albert AHA Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleiding in uw AH-winkel zal met genoegen uw vragen beantwoorden. Voor meer informatie kunt u gratis bellen met de AH Servicelijn: 06-0305. Elke vraag wordt beantwoord: sommige direct, over andere bellen we u terug. Interessante vragen worden in deze rubriek gepubliceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alleen de initialen van de vragensteller afgedrukt. Heijn enkele kleine vestigingen met smalle looppaden. Om te zorgen dat de klanten elkaar in deze looppaden zo min mogelijk in de weg lopen, wordt dan vaak voor kleinere winkelwagens gekozen. Ook in de grotere Albert Heijn winkels treft u echter wel eens (naast grote ook) klei nere wagens aan. Hier kan de reden zijn, dat er in die winkels veel klanten zijn die meermalen per week komen, maar slechts een paar boodschappen per keer meenemen. Een kleinere wagen is dan meestal handiger. Daarnaast wordt soms voor een combinatie van grote en kleine winkelwagens gekozen, wanneer in de winkel relatief veel kinderen (meehelpen met het) boodschap pen doen. Als ik kapucijners, van welk merk dan ook, heb opgewarmd, worden er allemaal afdrukken van de kapucijners in de pan zichtbaar. Ook na het afwassen zie ik de afdrukken nog. En zelftflink schoonborstelen helpt niet. Kunt u mij vertellen waar dit aan ligi MEVRM.H. TEL Het verschijnsel dat u beschrijft, komt vooral voor wanneer u peulvruchten kookt in een alumi nium pan. Er vindt dan tijdens het koken een reactie plaats tus- sen de peulvruchten en het materiaal van de pan. Om afdrukken in de pan te voorko- men, helpt het soms wanneer u de peulvruchten even doorroert. Het water in de pan kan zich dan goed over de bodem verdelen. Peulvruchten uit blik hoeven alleen maar opgewarmd te wor den. Zodra u ziet dat het water kookt, kunt u de kookpit laag of uit zetten. Ook hiermee verkleint u de kans op 'afdrukken'. Overi- gens kan dit helemaal geen kwaad voor uw gezondheid. Bij geemailleerde pannen komt bovengenoemde reactie niet of nauwelijks voor. Dit komt door- dat de bodem van een geemail leerde pan dikker is, waardoor de warmte evenwichtiger en langzamer wordt verdeeld. Even uithuilen. 'n Traantje wegpinkeu. Op zulke momenten reken je op Tempo. Op z'n zachte natuur en z'n sterke karakter. En dan is 't toch extra troos- tend als je weet dat Tempo milieu- bewust met zuurstof gebleekt wordt. oh.dom -reoue-n 72 AllerHande

Allerhande | 1991 | | pagina 72