Allerlei Nieuws Kindernieuws van Liga rondom beschuit 0 nffls beschuit Nieuw: gevulde varkensschnitzels Veel nieuws Twee vegetarische smulmaaltijden uit blik koekjes zijn bereid met uitslui- tend vruchtensuiker. U kunt Ollies geven aan kinderen vanaf 10 maanden. Liga Dierenvriendjes zijn kin- derkoekjes voor kinderen vanaf twee jaar. De koekjes hebben de vorm van dieren in en om de boerderij. Er zijn vijftien verschillende. Naast deze nieuwe kinder- koekjes zijn de bekende baby- en kindervoedingen van Liga vernieuwd. De smaak en structuur zijn verbeterd. Tegelijkertijd zijn de produk- ten in een nieuw jasje gesto- ken. Op elk pak staan nu ook handige voedingstips. Liga babyvoeding is voor baby's vanaf 4 maanden. Deze koe- ken zijn glutenvrij en voorzien van een extra breuklijn voor kleine porties. Liga peutervoe- ding voor baby's vanaf 6 naanden bevat tarwe en Liga kleutervoeding voor peuters vanaf 15 maanden is gemaakt van volkorentarwemeel. Liga introduceert twee nieuwe lekkere tussendoortjes met veel belangrijke voedingsstof- fen voor de kleintjes: Liga Ollies en Liga Dierenvriendjes. Liga Ollies zijn kinderkoekjes in de vorm van vijf leuke ver schillende olifantjes, die mak- kelijk zijn vast te pakken. De Haust verpskt beschuiten tegenwoordig in een doos. En om te voorkomen dat de beschuiten voortijdig oud worden, zijn ze in die doos verpakt in kleine pakjes van vier stuks. Elke doos bevat drie pakjes beschuit. Ideaal voor kleinere huishoudens, want elk beschuitje blijft nu tot de laatste kruimel vers. Natuurlijk is de kwaiiteit van Haust beschuit hetzelfde gebleven: ouderwets lekker. Weinig tijd om te koken, maar toch zin in iets lekkers? Dan zijn deze nieuwe 'gevulde schnitzels' beslist de moeite van het proberen waard. Er zijn twee soorten: schnitzel gevuld met kruidenkaassaus en schnitzel gevuld met een romige champignonsaus. Het gaat hier om dunne var kensschnitzels met een rijke vulling en een krokant paneer- laagje. U bakt ze snel goud- bruin in de koekepan. De schnitzels zijn per twee en drie stuks voorverpakt. U kunt ze ook kopen bij de bedienings slagerij. Er zijn Haust beschuiten naturel (f 1,49) en Haust vol- koren beschuiten (f 1,69). Behalve de nieuwe verpakking van Haust heeft AH sinds kort ook een nieuwe soon beschuit in het assortiment: Van der Meulen Bio-beschuit. De Bio-beschuiten worden bereid met scharreleieren en biologische grondstoffen. Het resultaat is een stevige beschuit met een karakteristie- ke voile smaak. De Bio- beschuiten zijn per 13 stuks in een rol van pvc-vrij mate- riaal verpakt. Prijs: 1,95 per rol. Een vegetarische maaltijd is vaak heel lekker. Alleen kost het maken van een vegetari sche maaltijd meestal wat meer tijd. Daarom heeft Struik naast zijn Smulmaaltij den met vlees, nu ook twee complete vegetarische smul maaltijden om snel op tafel te zenen: Bruine bonenschotel met tahoe en Witte bonenscho tel met tahoe. Tahoe is een zeer eiwitrijk Oosters produkt dat gemaakt wordt van sojabonen. De vegetarische smulmaaltijden zinen in blikjes van 400 g. Een blikje is voldoende voor een persoon. U kunt de inhoud al roerende in een pan, in ca. 10 minuten au bain marie verwarmen of overdoen op een bord en in de magne tron in ca. 3 minuten op vol vermogen verwarmen. AllerHande 49

Allerhande | 1991 | | pagina 49