Allerlei nieuws Nieuw: Fenjal Light voor een milde lichaamsverzorging Slimmetjes: de slanke klontjes Acht Indonesische kruidenmelanges Kleurige bloemen in huis slimmetjes Twee nieuwe kaasjes Naast Fenjal Classic en Fenjal Avantgarde is er nu de nieuwe Fenjal Light: een heel licht geparfumeerde bad- en dou- chelijn. Speciaal geschikt voor de dagelijkse verzorging van de gevoelige huid. Fenjal Light is mild en vocht- regulerend. Japanse theezaad- olie zorgt voor een soepele en zachte huid. Omdat Fenjal Light maar licht geparfumeerd is, combineert zij uitstekend met uw eigen eau de toilette of parfum. Fenjal Light is verkrijgbaar als cremedouche, crbmebad, bodylotion, zeep en bad/dou- cheschuim. Fenjal Classic en Fenjal Avant- garde zijn ook aanzienlijk ver- beterd. De toevoeging van In de koeling bij de verpakte kaasjes vindt u twee nieuwe produkten: Mini blues en Crousti Cho 50+ bakcamem- zijde-protei'nen aan Fenjal Classic en amandelprotei'nen aan Fenjal Avantgarde garan- deert een intensieve verzorging van de normale tot droge huid. fenjal Voor mensen die hun lijn in de gaten willen houden, maar toch suiker in koffie en thee prefereren zijn er nu Slimme tjes wan Van Gilse. Dit zijn suikerklontjes die 50% minder Calorieen leve- ren dan een gewoon suiker- klontje. Ze zijn maar half zo groot als de gewone suiker klontjes, maar smaken wel even zoet. Slimmetjes wegen 2 gram in plaats van 4 gram. Dat ze toch dezelfde zoet- kracht hebben als een gewoon suikerklontje van 4 gram komt door de 0,5 kunstma- tige zoetstof (aspartaam en acesulfaam) die aan de Slim metjes is toegevoegd. Prijs: 2,98 voor een pakje van 225 g. bert. Mini blues is een 70+ blauwschimmelkaasje in een witschimmelkorst. Hierdoor ziet het er aan de buitenkant uit als een soort Camembert of Brie. Van binnen echter is het kaasje dooraderd met een blauwschimmel. In tegenstel- ling tot andere blauwschim- melkaas is deze kaas zacht en smeui'g. De smaak is zacht met het pittige van blauw schimmel. De ronde Mini blues weegt 125 g en is ver- pakt in een vierkanten spanen doosje. Prijs: 3,98. In een pakje Crousd Cho zit- ten twee kleine, ronde U kunt bij AH Selamat Makan kruidenmelanges voor Indonesische vleesgerechten kopen. Er zijn acht soorten. Voor Indonesische varkensvlees- gerechten: Babi Ketjap Pedis (60 g) Babi rendang (75 g) Voor Indonesische rundvleesge- rechten: Empan Daging (60 g) Empal Pedis (60 g) Opor Daging (65 g) Voor een Indonesisch lamsvlees- gerecht: Goelee Kambing (80 g) Camembertkaasjes (samen 125 g) met een krokant paneerlaagje. Daarbij zit een klein kuipje met bosbessen- confiture (35 g) om in combi- natie, meestal als voorgerecht, met de kaas te eten. De kaas jes kunnen het beste worden gebakken in de oven of in de magnetron. Heerlijk als voor gerecht, als kaasgerecht of als hartig hapje tussendoor. Prijs: 4,98. In de AH winkels met een bloemen- en plantenafdeling vindt u nu prachdge herfstboe- ketten met buitenchrysanten, eikeblad, herfst-asters en bes- sen van de montbretia. Ook amarylissen zijn nu ver krijgbaar. Als u nu een amary- lisbol plant, bloeit deze zo rond de feestdagen. Amarylis- bollen zijn zeer eenvoudig tot bloei te krijgen als ze maar goed geprepareerd zijn. En daar heeft Albert Heijn al voor gezorgd. Uit de amary- lisbollen van Albert Heijn groeien gegarandeerd twee ste- len met daaraan zeker zes tot acht bloemen. De bollen kos- ten 7,95 per stuk. Er zijn amarylisbollen voor rode, roze, oranje of gestreepte bloe men. Bl KETJAP PEDIS Voor een Indonesisch kipge- recht: Kare Ajam (70 g) Voor een Sategerecht: Sate Madura (75 g) U vindt deze kruidenmelanges op de specerijen-afdeling. Op de achterlcant van het zakje staat met een uitgebreid recept beschreven hoe u het gerecht moet klaarmaken. U kunt de zakjes met Selamat Makan kruidenmelanges van Van Dorp alleen bij Albert Heijn kopen. Prijs 1,98. AllerHande 71

Allerhande | 1990 | | pagina 71