Allerlei nieuws Hp'ft Nieuw: haringsalade met verse ui Snelkook-zilvervliesrij st in kookbuiltjes Chip s in minizakjes Meer keus in het mai'skip-assortiment T issue-toiletpapier met Sinterklaasrijmpjes TO I LET P iv Tfc Naast de bestaande kortko- kende zilvervliesrijst introdu- ceert Lassie nu kortkokende zilvervlies-rijstbuiltjes. Na acht minuten koken in ruim water hoeft de zilvervliesrijst in de builtjes niet meer na te garen. U laat het builtje met de gare rijst alleen even uitlekken en zet de rijst (na verwijderen van het builtje) meteen in een schaal op tafel. De rijstbuiltjes hebben ook als voordeel dat de pan schoon blijft: geen aangekoekte rijst op de bodem. Het resultaat is een mooie, droge zilvervlies rijst met alle natuurlijke eigen- schappen. In een doosje zitten twee zil vervlies-rijstbuiltjes van 125 g. Een builtje is voldoende voor 2 personen. De prijs is f 1,99. Tot 31 december 1990 kunt u 2,00 retour ontvangen op uw bank- of girorekening als u twee pakjes koopt (zie de ver- pakking). (D Misschien hebt u ze al ont- dekt: de nieuwe minizakjes met 30 gram AH chips. Natu- rel of paprika. Handig voor de hartige trek tussendoor. De minizakjes doen het ook leuk op kinderpartijtjes of als trac- tatie op school. De minizakjes AH chips zitten per zes ver- pakt in een handige draagtas. Prijs: 2,39. Sinds kort is het AH salade- assortiment uitgebreid met haringsalade. Een rijk gevulde salade van nieuwe haringfilets en verse ui in een rornige saus, op smaak gebracht met kleine stukjes appel en fijne tuin- kruiden. Heerlijk op brood, maar ook in een voorgerecht of lunchgerecht. U kunt er bijvoorbeeld heel snel een haringcocktail mee maken. De haringsalade zit in een bakje van 250 g. Het AH mai'skip-assortiment is uitgebreid. Naast hele mai's- kip en maiskipfilet zijn er nu ook maiskip-drumsticks en maiskip- braadsticks. De drumsticks zijn het onder- ste deel van de bouten; de braadsticks het bovenste deel van de bouten. Deze laatste worden zonder vel verkocht. De mai'skippen die bij Albert Heijn worden verkocht, zijn in Nederland opgegroeid. Deze kippen worden gevoe- derd met een graanrijk voer, waarvan mats het hoofdbe- standdeel is. Hierdoor is het kippevlees bleekgeel van kleur, stevig en vol van smaak. Het tissue-toiletpapier van Edet is in deze Sinterklaastijd bedrukc met leuke Sinterklaas rijmpjes en grappige illustra- ties. Dat brengt u vast op rijmrijke ideetjes. De 12 rols-verpakking met dit toiletpapier is alleen te koop bij Albert Heijn. Prijs: 6,29. AllerHande 49

Allerhande | 1990 | | pagina 49