8. Waarom geefje 'Jk&t de hond de ene keer zacht voer en de andere keer brokjes? voeding en 7. Is het waar dat een hond geen gezouten eten mag hebben en dus beter niet 'met de pot mee kan eten? 10. Is het nodig om 9. Is er iets aan te een hond regel- doen om een matig te borstelen? doffe Vacht weer Dat is zeker nodig, en niet te laten glanzen? resultaat. Je verwijdert dode Voor de verzorging De keus tussen het geven van van UW zacht voer bij de ene maaltijd hond heeft en droogvoer bij de andere AH een hangt sterk af van de eigenaar uitgebreid van de hond. Hondenvoer assortment wordt volgens hoge standaard- produkten. normen gemaakt en bevat alle voedingsstoffen die een hond nodig heeft. }e zou dus met een soort kunnen volstaan. Maar net als mensen houden ook honden van afwisseling. De ene keer hard, de andere keer uit blik, en misschien ook eens een menssel van beide. alleen vanwege het uiterlijke haren en ongerechtigheden, Een doffe vacht kan verschil- voorkomt klitten, kunt de lende oorzaken hebben. huid op conditie inspecteren Stress, vitaminegebrek, spijs- en kunt controleren of de verteringsproblemen of een hond geen last heeft van para- ziekte. In het laatste geval sieten. Borstelen moet al op moet je natuurlijk naar de die- jonge leeftijd beginnen. Zo renarts. gaat de hond het als een routi- De vachtconditie is in het ne beschouwen en er zelfs van algemeen te verbeteren door genieten. Afhankelijk van het het geven van extra eiwit en vachttype zijn er verschillende vet. Haar wordt namelijk uit borstels te krijgen die u kunt eiwit gevormd en vet is goed vinden in het Friskiesschap bij voor de huid. uw AH-winkel. Het is niet waar dat een hond geen zout mag hebben. Een beetje zout is zelfs nodig. Maar, net als bij mensen, is te veel zout niet goed. In ieder geval bevat kant en klaar hon denvoer altijd het juiste zout- gehalte. AllerHande 97

Allerhande | 1990 | | pagina 97