Allerlei nieuws Met Latta naar Londen Twee Delicatesse-koeken van Klinkhamer <3XD AH verse patat: 30% minder vet Drie rijk gevulde muesli's I Latta, de moderne en smake- lijke halvarine. Speciaal voor de klanten van Albert Heijn organiseert Latta een wed- strijd, waarmee u een weekend naar Londen kunt winnen. Vliegen per NLM City Hop per en twee overnachtingen in een luxueus hotel. Geef snel een origineel antwoord op de vraag op de coupon in de Latta advertentie in dit num- mer en stuur de coupon samen met een streepjescode van Latta voor 3 november 1990 op. Wie weet wandelt u in december door de feestelijk verlichte straten van Londen. In december is Londen op z'n best. Met schitterde kerstetala- ges in bij voorbeeld Oxford street. De hele stad ademt dan kerstsfeer uit. Echt iets om eens te zien. Dat kan met Er zijn twee nieuwe koeken van Klinkhamer: Delicatesse koek met rozijnen en Delicates se koek met gember. Beiden heel rijk gevuld. Verder is het koekrecept aan- gepast, waardoor het echt luxe koeken zijn geworden. Lekker bij een kopje koffie of thee of voor de lekkere trek tussen- door. De koeken zijn met een gewicht van 300 gram klein van formaat en daarom ook handig voor kleine huishou- dens. Ter kennismaking kosten de Delicatesse-koeken 1,79. Misschien kent u AH verse patat wel. De pakjes met fijne patatstaafjes liggen bij de pan- klare groenten in de koeling. Verse patat heeft als voordeel boven diepvries patates ffites dat het na het bakken min- stens 30 minder vet is. Dit komt doordat de verse patat staafjes niet zijn voorgebak- ken. Ze zijn wel even geblan- cheerd, zodat ze toch maar den keer gebakken hoeven te worden. Dit blancheren zorgt ook dat de aardappelsmaak beter blijft bewaard. U kunt een zak verse patat in twee keer bakken in frituur- vet/olie van 180°C. De baktijd is ca. 5 minuten. Dus in tien minuten staat een schaal vol heerlijke goudbruine frites op tafel. AH verse patat kost 1,75 per pak van 750 g. Ceroyale heeft nu drie nieuwe zeer goed en origineel gevulde mueslis. De leukste is wel de krokante muesli met stukjes echte aardbei, honing en amandelen De aard- beien zijn gevriesdroogd, waardoor kleur en smaak heel goed zijn bewaard. Er zijn geen kleurstoffen toegevoegd. De andere krokante muesli bevat met yoghurt omhulde stukjes appel, honing en kaneel De fruit en notenmuesli is zeer rijk gevuld en bevat 45% fruit en noren: rozijnen, banaan, abrikoos, hazelnoot, amandelen, paranoten en kokos De pakken Ceroyale krokante muesli en fruit en noten muesli bevatten 375 g en kos ten/3,59. AllerHande 95

Allerhande | 1990 | | pagina 95