et Knorr Mix voor Spaghetti ik een zoete ingeving. Met Knorr wordt koken kokkerellen, Knorr Kokkerel-trofee winnaar Peter Schoonhcrven ait Hoom: Zonder op te scheppen moet ik wel even kwijt dat ik met Knorr Mix voor Spaghetti altijd al veel succes had. Totdat ik ontdekte dat een zoete ondertoon van ananas en rozijntjes voor een heel aparte smaaksensatie zorgde. Een smaaksensatie die notabene goed genoeg bleek voor de Knorr Kokkerel Trofee! Spaghetti con frutti 1 zakje Knorr Mix voor Spaghetti 2 eetlepels rozijnen, 1 blikje ananasstukjes (ca. 225 g), 0,5 liter water, 1 eetlepel olie, 100 gram prei in ringen, mespunt kerriepoeder, 200gram gehakt (nietgekruid), peper, 300gram spaghetti (voor 4 personen). Was de rozijnen en laat de ananas uitlekken. Bereid van het zakje Knorr Mix voor Spaghetti, de rozijnen en het water, volgens de aanwijzingen op het zakje, de saus. Verhit de olie en fruit hierin de prei en kerriepoeder ca. 2 minuten. Voeg het gehakt toe en bak het rul. Doe vlak voor het gehakt gaar is de ananasstukjes erbij en verwarm ze mee. Roer de saus erdoor en breng het geheel op smaak met peper. Kook de spaghetti in water zonder zout in ca. 5 minuten gaar, afgieten en de saus erover schenken. Serveer het geheel met geraspte, pittig- belegen kaas. Knorr heeft nog meer mixen. Allemaal anders en allemaal lekker. Wilt u ook meedingen naar de Knorr Kokkerel-trofee, stuur dan uw eigen recept op basis van een van de Knorr-mixen op naar Knorr Kokkerellen, Postbus 825, 1200 AV Hilversum. 7£hoVi MiXmorSpaghetti

Allerhande | 1990 | | pagina 29