Allerlei nieuws *lfl\ C Twee nieuwe bollenpakketten Yofresh: produkten op yoghurtbasis in zeskantige doos \ferse Zeeuwse mosselen bij AH Engelse ontbijtprodukten in het zonnetje Mi Het is nu tijd om bollen te'. planten. Albert Heijn heeft dit jaar twee nieuwe bollenpak ketten voor u. Een bollenpak- ket voor een schitterende ,roze lentetuin en een verwilde- ringspakket. Het roze-lentetuinpakket is echt iets voor mensen die hun tuin op kleur willen. De acht verschillende soorten bollen (o.a. krokussen, narcissen, tul- pen, ixia en allium) hebben, als ze in bloei staan, prachtige roze bloemen. Het verwilderingspakket is er speciaal voor mensen die geen zin of tijd hebben om elk jaar opnieuw bollen te planten. Dit pakket bevat acht soorten bollen die geschikt zijn om in de grond te blijven. Het zijn met name laagblijvende soor ten, zoals de narcis Tete a T6te, Blauwe Druifjes, kro kussen en de Tulipa Tarda die hier geschikt voor zijn. Beide pakketten bevatten 100 bollen en zijn verpakt in een feestelijke zeskantige doos. Een leuk cadeau-idee! Prijs: 12,95. Calvi heeft dit jaar de Yofresh line gei'ntroduceerd: frisse pro dukten op basis van yoghurt. Daarom bevatten ze minder vet dan soortgelijke produk ten. Zo is aan yogonaise 25 yog hurt toegevoegd, waardoor het vetgehalte maar 25 is. Mayonaise, waarmee yogonai se in gebruik te vergelijken is, bevat 80 olie. Yogosaus bevat 15 yoghurt en maar 15 olie in plaats van 25 zoals gewone sla- saus. Yogospread is een hartige spread voor op brood met 7% yoghurt. Er zijn drie smaken yogospread: naturel met fijn- gesneden groenten, kerrie- ananas en tomaat-paprika. Yogonaise zit in een pot van 350 ml en kost 2,19 yogosaus zit in een fles van 500 ml en kost f 2,52 en yogospread zit in een pot van 300 ml voor 2,39 Bij Albert Heijn zijn weer verse mosselen verkrijgbaar reukvrij verpakt in een handi- ge waterdichte verpakking van 2 kg, zodat u geen hinder hebt van lekvocht. U kunt de mosselen eventueel in de ver pakking nog bewaren tot de 'tenminste houdbaar tot' datum (in de koelkast). Een verpakking is voldoende voor twee personen. Om te controleren of alle mosselen goed zijn, zet u de mosselen in een emmer water met zout (1 eetlepel zout op 5 liter water). De mosselen die dan boven komen drijven moet u verwijderen, deze zijn niet bruikbaar. De overgeble- ven mosselen afspoelen. De Engelsen staan bekend om hun overvloedige ontbijt. Naast de bekende 'bacon and eggs' zijn ook de 'cereals' een onmisbaar onderdeel van het Engelse ontbijt. Cereals zijn graanprodukten als corn flakes, krokante muesli en weetabix die met melk, vruchtesap of yoghurt worden gegeten. Het ontbijt wordt meestal afgesloten met een toastje met marmelade of marmite. Begin de zondag ook eens op z'n Engels en maak kans op 66n van de honderd Wedg wood ontbijtserviezen ter waarde van 500,-. Plak vijf vtcnotr-ipi streepjescodes van de onder- staande produkten op een spaarkaart (verkrijgbaar in de winkel) en maak de slagzin af. Misschien ontbijt u dan bin- nenkort van een echt Engels servies. De produkten die meedoen zijn: Jordans crunchy/crunchy tropical AH Corn flakes naturel en AH Corn flakes vezelrijk Weetabix Ryvita crackerbread Jacobs cream crackers AllerHande 23

Allerhande | 1990 | | pagina 23