EN ANTWOORD Zijn kleinere hoeveelheden bij AH mogelijk? Waarom is Biogarde Stand niet altijd even dik? Zo afen toe wil ik een produkt kopen, waarvan de inhoud voor mij alleen te veel is. Ik vraag dan ofik een kleinere hoeveelheid mag kopen. Vaak geefi ditgeen problemen. Maar bij voorbeeld voorverpakt vlees, zoals kippebouten, wil men niet voor mij uit de verpakking halen. Waarom is dat DHR. G. TEN. Albert Heijn probeert zijn assort ment zo goed mogelijk af te stemmen op de wensen van de klanten. Zo wordt bij voorbeeld goed gekeken in welke hoeveel heden een produkt wordt aange- boden. Hoewel wij dus ook veel kleinverpakkingen verkopen, kan het zijn dat een bepaalde hoe veelheid voor u toch nog te groot is. Inderdaad is het dan op AHA Vraag Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleider in uw AH-winkel zal met genoegen uw vragen beantwoorden. Voor meer informatie kunt u gratis beilen met de AH Servicelijn: 06-0305. Elke vraag wordt beantwoord: sommige direct, over andere bellen we u terug. Interessante vragen worden in deze rubriek gepubliceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alleen de initialen van de vragensteller afgedrukt. - sommige afdelingen mogelijk toch naar een kleinere hoeveel heid te vragen. Als u bij voorbeeld slechts drie sinaasappels wilt en deze niet los worden verkocht, kunt u een van de medewerkers in de win- kel vragen een net voor u open te maken. Hetzelfde geldt bij voorbeeld voor een halve kilo aardappels. Een uitzondering op deze servi ce vormen bij voorbeeld onze voorverpakte produkten zoals vlees en panklare groenten, die voorverpakt in de koelvitrine lig- gen. De voorverpakte groenten worden speciaal geselecteerd, en vervolgens op zeer hygieni- sche wijze gesneden, gewassen, gekoeld en verpakt. Vanaf het moment van verpakken komen er geen mensenhanden meer aan te pas. Hetzelfde geldt voor onze vleesprodukten. 0m deze hygiene te waarborgen, mogen deze produkten in de winkel niet meer uit de verpakking worden gehaald. Ik koop regelmatig Biogarde yoghurt, maar wat mij opvalt is dat deze yoghurt niet altijd even dik is. Heeft dit te maken met de kwaliteit van het pro dukt? MEVR.B. TED.H. Nee. Als de Biogarde Stand soms wat dunner is, wil dat niet zeggen dat de kwaliteit minder is. Yoghurt wordt gemaakt door aan gepasteuriseerde en geho- mogeniseerde melk zuursel toe te voegen. Wanneer u spreekt over Biogarde Stand, kan het dunner zijn van de yoghurt te maken hebben met het rijpings- proces. Biogarde Stand rijpt namelijk in de verpakking. Nadat

Allerhande | 1990 | | pagina 96