Perla Arabica. Koffie met het"Blue Mountain effect" Koffie branden doen we al bijna net zo lang als kruidenieren. En met kof- fiebranden bedoelen we dan: koffie selecteren, koffie keuren, koffie importeren, koffie controieren, koffie proeven, koffie branden, koffie weer keuren en proeven en uiteindelijk koffie geurdicht verpakken. "Koffie branden" is dus wel wat simpel gezegd. Er komt veel meer bij kijken. Vooralveel vakmanschap. Maar vak- manschap hebben we al 95 jaar in huis,dus dat is geen probleem. Daardoor kunnen we ookdie bijzonder koninklijke koffie maken, die Perla Arabica heet. De koffie - melangeur heeft in principe keus uit twee basis-typen koffieboon: de Arabica en de Robusta. De Arabica is de beste. Vrijwel alle koffies bestaan uit een melange van Arabica- en Robusta-bonen. Hoe hoger het percentage Arabica hoe beter de koffie. En bij Perla Arabica is dat percentage honderd procent. Perla Arabica is een melange van een aantal van de beste Arabicasoorten, geoogst op de hoger gelegen berghellingen van Ethiopie, Kenia, Guatemala, Costa Rica en Java. En daar is dan wat van de meest bijzondere en meest zeld- zame koffieboon 'aan toegevoegd die de wereld kent. De allerfijn- ste Arabica, die alleen groeit op de berg "Blue Mountain" op Jamaica. En die zo kostbaar is dat-ie - om beschadiging te voorkomen - wordt vervoerd in houten vaatjes in plaats van jute zakken. Zo komt de Blue Mountain Arabica aan bij onze vakmensen, die hem verwerken in een bijzonder geurige en smakelijke koffie. Een koffie om met voile aandacht van te genieten. Sluit uw ogen. Neem de voortreffelijke geur in u op. Proef met kleine slokjes. Dan begrijpt u wat we bedoe len met het Blue Mountain effect. Perla. Per traditie gebrand op koffie- kwaliteit. cn 2 AllerHande

Allerhande | 1990 | | pagina 2