Nieuw: tandverzorgende kauwgum Vlees in foliepak vernieuwd Na de vakantie voordelig planten aanvullen Delicia in het nieuw N|EUWS C6AWJHT "-M/J NftJSfV "2fe Een nieuwtje van Benbits: Benbits Clinic, een suikervrije kauwgum, die ontwikkeld is als aanvulling op de dagelijkse mondverzorging. Een goede mondhygiene is het behoud van ons gebit, maar het is lang niet altijd mogelijk om tussendoor na het eten van iets zoets meteen je tanden te poetsen. Een Ben bits Clinic kan dan de tanden- borstel enigszins vervangen. Na het eten van iets zoets wordt in de tandplak een zuur gevormd dat het tandglazuur kan ontkalken (demineralisa- tie). Dit kan op den duur tot gaatjes leiden. Als u direct na het eten van iets zoets een tijdje op een Benbits Clinic kauwt, wordt de zuurgraad in de mond snel geneutraliseerd, Van alle vleessoorten van Unox in foliepak is de kwali- teit verbeterd. Alle 'burgers' (hamburgers, beefburgers, shoarmaburgers, uiburgers, Mexicaanse burgers en cheese burgers) bevatten voortaan meer en magerder rundvlees. Dit geeft meer structuur, waardoor de burgers steviger zijn en meer smaak hebben. Voor de runder- en varkens- lapjes is een nieuwe berei- dingswijze ontwikkeld, waar door de smaak is verbeterd en de lapjes malser zijn dan voor- heen. Ook de Schnitzels en Cordon Bleu hebben een smaakverbetering ondergaan. Met de kwaliteitsverbetering van het vlees zelf heeft ook het foliepak een aantrekkelijker uiterlijk gekregen. Een aantal foliepakjes in voor- raad is altijd handig. Om snel een makkelijke maaltijd op tafel te zetten of om een leuke snack voor tussendoor te maken. U kunt het vlees in foliepak minstens een jaar bui- ten de koelkast bewaren. Hoe goed de buurvrouw tij- dens uw vakantie de plantjes ook verzorgt, er zijn er altijd wel een, twee of misschien zelfs meer die de zomer niet doorkomen. Bij Albert Heijn winkels met een 4 of 5 op de deur kunt u nu goedkoop uw vensterbank opnieuw een fleurig aanzien geven. Daar geldt nu de actie 3 groene planten naar keuze voor 10,-. Zet schaduwplanten en zon- planten in aparte bakken en zet ze op de juiste plaats. Ook planten die veel water nodig hebben (zoals papyrus) kunt u beter niet combineren met planten die droogte prefereren (cactus). waardoor het natuurlijk her- stel (remineralisatie) wordt bevorderd. Benbits Clinic bevat twee tandvriendelijke zoetstoffen (sorbitol en xylitol) en een mineraalzout met een licht reinigende werking (dicaiciu- morthofosfaat). Benbits Clinic zit in handige en hygienische doordrukstrips en is verkrijg- baar in de smaken peppermint en spearmint. Hero Delicia zit sinds kort in een nieuwe pot met een gou- den deksel en een vernieuwd etiket met een rood garantie- zegel. De nieuwe verpakking straalt duidelijk uit dat het hier om een kwaliteitsprodukt gaat. Delicia is een jam-achtig pro- dukt, dat geen jam mag heten omdat het 'te veel' fruit bevat (15% meer fruit dan in extra jam) en 'te weinig' suiker (in plaats van 60% maar 50%). Hierdoor smaakt Delicia juist extra fris en fruitig. Hero Delicia is te koop in diverse smaken o.a. aardbeien, bosbessen en frambozen. De prijs varieert van 2,89 tot 3,69 per pot van 325 g, afhankelijk van het soort fruit. AllerHande 27

Allerhande | 1990 | | pagina 27