Vraag EN ANTWOORD Nu bij Libresse: handdoek met je eigen naamvoor Liever Kips leverworst dan... r Libress< Hoe hygienisch zijn de AH keukenrollen van kringlooppapier? Bulgaarse wijn op vakantie gezien... AHA Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleider in uw AH- winkel zal met genoegen uw vragen beantwoorden. Voor meer informa- tie kunt u gratis bellen met de AH Servicelijn: 06-0305. Elke vraag wordt beantwoord: sommige direct, over andere bellen we u terug. Interessante vragen worden in deze rubriek gepubliceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alleen de initialen van de vragensteller afgedrukt. Nujullie AH keukenrollen van gerecycled papier verkopen, ben ik erg benieuwd wat voor soort oud papier hiervoor is gebruikt. Ik vraag dit vanuit het oogpunt van hygiene. Kan ik er nu bij voorbeeld nog welgewoon vlees mee droogdeppen of er stukjes kaas op leggen MEVR.J.L. DEB. TEA. Wij zijn ons bewust van het feit dat er in oud papier verontreini- gingen kunnen zitten. Voor de fabricage van de AH keukenrol len van kringlooppapier wordt daarom speciaal geselecteerd oud papier gebruikt. Bovendien worden eventueel aanwezige verontreinigingen als inkt, lijm, klei, etc. met veel water uitge- wassen. Bij dit proces worden verder geen chemicalien gebruikt die in het papier zouden kunnen achterblijven. Ook wor den er geen optische witmakers of bleekmiddelen gebruikt om een constante witheid van het papier te bereiken. Het gevolg is echter dat de papierkleur van de AH keukenrollen kan varieren. Door deze produktiemethode is er geen enkel (hygienisch) bezwaar tegen, de AH keukenrol len van kringlooppapier in aanra- king te laten komen met levens- middelen. Als vakantieganger heb ik al diverse keren Bulgarije bezocht en daar kennis gemaakt met, en genoten van de vele soorten wijn. Daarom was ik dan ook verheugd om enkele soorten bij Albert Heijn te kunnen kopen. Maar tot mijn spijt niet de soort die ik het meest lekker vind, namelijk de Rosenthaler Kadarka. Is het mogelijk dat Albert Heijn deze wijn ook gaat verkopen of is deze soort niet interessant genoeg? DHR J.W. TEA. Of een produkt bij Albert Heijn wordt verkocht hangt af van vele factoren, zoals de kwaliteit van het produkt en de vraag van de klant. Wij streven ernaar onze klanten een zo ruim mogelijke keus te bieden. Omdat wij in onze winkels echter niet over een onbeperkte ruimte beschik- ken, worden wij gedwongen keu- zes te maken. Wij kunnen u ech ter verzekeren dat over iedere ruimte die voor een bepaald pro dukt wordt gereserveerd, een weloverwogen besluit is geno- men. Wat de Burgaarse wijnen betreft: helaas is er vooralsnog geen plaats voor meer soorten. Overigens bereiken ohs na de vakantieperioden vaak reaches van klanten die een bepaald pro dukt in het buitenland hebben gezien en dat ook graag bij Albert Heijn zouden willen kopen. Vanzelfsprekend nemen wij deze opmerkingen graag ter harte. U dient er echter rekening mee te houden dat het - afgezien van bovengenoemde overwegingen - niet altijd mogelijk is een produkt uit het buitenland ook in Neder- land te verkopen. Dit heeft onder andere te maken met het feit dat de regelgeving over voedings- 20MAXI-N0RMAL {P Er is keuze uit 4 kleuren. Je kunt via de bon op de aktieverpakking be- stellen of bel de Libresse infolijn: 020-5451611. 'I I 76 AllerHande

Allerhande | 1990 | | pagina 76