Drum. Als je je draai gevonden hebt. Drum vakantieportemonnee f 5,95 MEN SCHMEIT DE GEZONOHEID. HEI1EONGKANKER IF HARIflCHTEN VtRDORZAKEN. KDN. BESLUIT VAN Mill, SIB. 31 Als in Nederland de eerste mooie dagen de zomer aankondigen, worden de meesten van ons een beetje onrustig. Nog even en we kunnen weer met vakan- tie. We krijgen zin in verre 1 reizen en spannende avon- turen. Maar vakantie is er ook om heerlijk uit te rus- ,y. ten en nieuwe energie op te doen. Lekker zonnen, sporten, steden verkennen, de ongerepte natuur in, nieuwe vrienden ontmoe- ten, terrasjes pakken, on- bekende gerechten proe- ven. Of je nou een volledig verzorgde strandvakantie boekt of er op eigen houtje op uit gaattrekken. Een paar weken zonder zorgen, zon- der rompslomp. Dat heeft Drum blijkbaar ookgedacht, want Drum heeft deze zomer iets in de aanbieding dat je een hoop kleine erger- nissen kan besparen: een razend handige vakantieportemonnee. Je kent het wel: vooral als je in je vakantie door meerdere landen reist, heb je al gauw een flinke verzameling aan munten en biljetten bij elkaar. En voor je het weet sta je in Frankrijk met Duitse marken in je handen en in Duitsland met Italiaanse lires. De Drum vakantieportemonnee biedt uitkomst. Een portemonnee met vier afzonderlijke geldvakken, elk afsluit- 4 het geldvak naar keuze en in een oog- opslag zie je waar je het geld van welk land bewaart. Op de portemonnee vind je ook een koerstabel: op een speciaal overzicht kun je per land de wisselkoers invullen. Zo kun je snel buitenlandse bedragen naar guldens om- rekenen. Opgevouwen is de Drum vakantieporte monnee van hetzelfde hand- zame formaat als een pakje Drum shag. Klitteband houdt de portemonnee goed dicht en met een bijgeleverd hals- koord kun je hem onder je kleding dragen. Zodat ook angst voor verlies of diefstal je vakantie niet hoeft te be- derven. Een verdraaid han- dig idee, toch? De unieke Drum vakantieportemon nee kost slechts f 5,95. Je kunt hem bestellen door de bestelfolder in te vullen. Die TT baar met een eigen ritsje. Zo kun je het reisgeld van minstens vier verschillende landen apart bewaren. En de portemon nee heeft nog meer handigheidjes. Zoals vijftien bijgeleverde landenstrookjes. Je schuift zo'n strookje in het hoesje op folder vind je binnenkort op de speciale Drum kaart in je super- markt, maar je kunt de folder ook aan- vragen bij Drum Vakantieportemonnee, Postbus 788, 4870 CC Etten-Leur. Je kunt hem dus eigenlijk niet missen, deze vakantie. Verdraaid handig,toch? 1 POITIIHS X

Allerhande | 1990 | | pagina 79