Allerlei nieuws be^i^iYwxs^imi^Shunkemoller ak. spazir-ioaarclttem •f. Tiki: luchtige biscuitjes met een zoete smaak Trenta en Vitessa: nieuw Zaans Landbrood in de plaats van Dr. Vogelbrood voor kaasliefhebbers De koekjesfabrikant LU in- troduceert nu twee nieu- we biscuitjes: Tiki en Tiki Appel. Tiki is een heel licht en iuchtig biscuitje met een unieke zoete smaak. Tiki Appel heeft een frisse appelsmaak. Qua structuur en luchtig- heid doen deze nieuwe biscuitjes denken aan 'Tuc', het bekende zoute koekje. Tiki en Tiki Appel zijn koekjes voor elk moment van de dag: bij de koffie, bij de thee of om mee naar school te nemen. Tiki en Tiki Appel zitten in een doos met drie handige (meeneem)pakjes met elk 15 biscuitjes. Zo houdt u de biscuitjes langer vers. Tiki en Tiki Appel kosten per doos 2,99. Ter in- troductie kunt u voor een doos Tiki of Tiki Appel 2,50 terugkrijgen via bank of giro. Misschien heeft u het al gemist bij AH: Dr. Vogel brood. Ambachtelijk be- reid brood, dat door veel mensen werd gewaar- deerd vanwege z'n speci- fieke eigenschappen en lekkere smaak. Doordat •de leverancier gestopt is met de produktie, waren wij genoodzaakt naar een alternatief te zoeken. Voor de liefhebbers heeft AH een goede vervanger gevonden: Zaans Land- brood. Net als Dr. Vogel brood is dit brood am bachtelijk bereid uit tarwe- bloem, gebroken tarwe- en roggekorrels. Het bevat weinig vet en totaal geen broodverbeteraar. Boven- dien bevat het veel kalk en eiwitten (door het ge- bruik van magere melk- poeder) en levert het tien procent minder Calorieen dan gewoon bruin brood. Het nieuwe Zaans Land- brood is (voorverpakt en gesneden) verkrijgbaar als heei brood en in halfjes. Prijs heel brood: 2,69; half brood 1,35. AH heeft sinds kort twee nieuwe produkten voor kaasliefhebbers, die uitste- kend in het moderne voe- dingspatroon passen: Trenta en Vitessa. De melkvetten in de melk zijn vervangen door hoog- waardige plantaardige vet- ten. Daardoor zijn Trenta en Vitessa rijk aan meer- voudig onverzadigde vet- zuren (linolzuur), en heb- ben ze een gunstig effect op het cholesterolgehalte. Beide zijn vol en romig van smaak, 8 weken ge- rijpt en 48+. U vindt Trenta en Vitessa bij de kaasafdeling van uw AH-winkel. In de grotere winkels ook voorverpakt. van ten minste Plak hier goed vast: 3 originele streepjescodes van de O.B.* 20-stuks verpakkingen of 2 van de 40-stuks verpakkingen. Deze 25% korting heeft u zo gespaard. UUat u moet doen? Heel eenvoudig: 1 Spoor de originele streepjeskodes von de O.B. verpakkingen. 2 Plak ze op de hieronder afgedrukte spaaruuaardebon. 3 lever bij afrekening in een Hunkemdller filiaal de voile uuaardebon in; Deze is goed voor een maal f 7,50 korting op een aankoopbedrag von minimaal f 30,-. U mag met meerdere bonnen meedoen. Hunkemdller filialen. mits van de originele O.8.* streepjescodes voorzien. De korting wordt uitbetaald bij een minimaal aan koopbedrag van f 30,-, maar niet In combinabe met inlevering van andere Hunkemdller kortingsbonnen. De uuaardebon geeft geen recht op kontante uit- betaling, geheel dan wel gedeeltelijk. U mag met meerdere bonnen meedoen, b.v.: 2 voile bonnen voor f 15,- korting op f 60,- oankoop- waarde 3 voile bonnen voor f 22,50 korting op f 90,- oankoop- ujaarde 4 voile bonnen voor f 30,- korting op f 120,- oankoop- uiaarde f 30,- aan Hunkemdller produkten. Deze uuaardebon uuordt bij alle Hunkemdller uuinkels geaccepteerd. Geldig van 1 april t/m 31 december 1990 bij alle O.B. tampons zijn heel vertrouuud. Ze geven die onzichtbare, moor zekere bescher- ming bp zouuel zuuare ols lichte menstruatie. Niet olleen overdog, moor ook 's nochts. O.B. spoort ook uuu mooie lingerie en Favoriete slips. Hunkemdller en O.B. uuerken somen in een leuke voordeelokde. f 7,50 korting op uuu aankoop von f 30,- oon prochbge kuuali- teitsprodukten uit het komplete Hunkemdller assortiment. AllerHande 77

Allerhande | 1990 | | pagina 77