Allerlei nieuws X (E W Doe meer met bouillontabletten Chips zonder zout Nieuwe, onbekende kamerplant: Pachira aquatica De geur van Axe geeft je net iets extra's. Axe is er als eau de toillette/aftershave, eau de toilette/deo dorant, deo-roller en douchegel. In vier heel persoonlijke geuren. ^0 lon, f 1,79. Tiist ozonlaag niet aan. Vaak worden bouillonta bletten alleen gebruikt voor het maken van soep of om een saus op smaak te brengen. Maar met AH Kippe- en Vleesbouillonta- bletten kunt u veel meer kanten op. Pasta bij voorbeeld krijgt een heerlijke voile smaak wanneer u aan het kook- water een of meer bouil lontabletten toevoegt. Net als rijst. En een zelfge- maakte aardappelsalade smaakt verrukkelijk als u de aardappels (net gaar) kookt in bouillon en ze daarin af laat koelen. Probeer ook eens groen- ten te koken in bouillon, zoals broccoli, bloemkool of sperziebonen. Dat smaakt naar meer! De prijs voor een pakje met 6 tabletten AH Kippe- of Vleesbouillon (voor 3 li ter bouillon) is 1,19. AH Vleesbouillon is er ook in een pakje met 12 ta bletten voor 6 liter bouil Kippebouillon I'l'Mflii'ii 3 tiler mi Hon Voor wie wat minder zout zou willen eten, zijn er nu Super Chips zonder zout van Smiths. Deze chips zijn net zo lekker en knap- perig als de gewone chips, alleen is er na het frituren geen zout toege- voegd. U vindt de Super Chips zonder zout in het schap bij de dieetartike- len. Smiths Super Chips zonder zout mogen niet 'natriumarm' worden ge- noemd, omdat de grond- stof aardappel zelf wel zout bevat. Er is alleen geen zout toegevoegd. Een zak Super Chips zon der zout bevat 125 g chips en kost 1,59. Ter kennismaking 1,39. Ook al bent u een plan- teniiefhebber, de kans is groot dat u nog nooit van de Pachira aquatica ge- hoord hebt. Deze nieuwe kamerplant, die u sinds kort bij AH kunt vinden, is namelijk nog vrijwel onbe- kend in Nederland. De Pachira aquatica is een heel decoratieve, tro- pische plant, afkomstig uit Zuid-Amerika en Centraal- Afrika. 't Is een palmachti- ge plant met een stevige stam en handvormige, lichtgroene bladeren, die het best gedijt op een lichte plaats. De plant is makkelijk te verzorgen; als een van de weinige ka- merplanten is de Pachira bestand tegen direct zon- licht. Zet de plant dus ge- rust op een zonnige plaats en geef weinig water. U vindt de Pachira aquati ca in alle AH-winkels met een bloemen- en planten- afdeling. RX€ laat je charme leven. TOILETTE >ORANT ROLL-ON EAU DE TCWTE AFTERSHAVE MARINE DOUCHE AllerHande 69

Allerhande | 1990 | | pagina 69