Liever Kips' leverworst dan... Allerlei nieuws Kookboekje voor liefhebbers van Italiaans eten Elke week kans op een prijs met het AH Letter Spel Voor moeder: vaas' met zijden trosroosjes Enkele weken geleden is het AH Letter Spel van start gegaan, waarmee u per ronde van twee weken prachtige prijzen kunt win- nen. U heeft nog enkele weken de kans om uw ge- luk te beproeven. Meedoen is heel simpel: bij elke 25,- aan bood- schappen krijgt u een spelmapje met deelname- fo'rmulier. In dit mapje vindt u drie beginletters (rood-omlijnd) en drie eindletters (blauw-omlijnd). De tussenletters staan op de kassabonnen. Bij elke tussenletter staat een ge- tal van twee cijfers. Het gaat erom een Nederlands woord te maken, zo dat Bloemen zijn natuurlijk al- tijd een schot in de roos als het erom gaat moeder te verwennen. AH heeft nu, speciaal voor Moeder- dag, een sierlijk, 'bloemig' geschenk: een wit kera- miek vaasje met zijden trosroosjes. U kunt uit de kleuren rood, creme en zalm. Het is verkrijgbaar in alle AH-winkels met een bloe men- en plantenafdeling. Prijs f 8,95. de cijfers, die onder de tussenletters staan, achter elkaar een zo hoog moge- lijk getal vormen. (De spel- regels staan in het wed- strijdblad.) En de prijzen? In elke AH-winkel maakt u per ronde kans op een van de cadeaupakketten van 60,-, 30,- of 15,-. Daarnaast is er iedere ronde een landelij- hoofdprijs te winnen, bestaande uit 2500,- en de kans op een compleet ingerichte SieMatic-keu- ken. Als bijna-hoofdprijzen zijn er vier Siemens combi-magnetronovens. U kunt naar deze hoofd prijs meedingen ais u voor uw woord de rood omlijn- de beginletter en de blauw omlijnde eindletter gebruikt, die per ronde op televisie en in de winkels worden bekendgemaakt. Italiaans eten is nog steeds erg populair. Van- daar deze AllerHande die vol staat met pastarecep- ten. Maar ook bij het Ne derlands Zuivelbureau kunt u terecht. Zij hebben een nieuw kookboekje ge- maakt: 'Parade van Pasta en Pizza'. Daarin vindt u meer dan honderd recep- ten voor kleurige pastage- rechten en pizza's, alle- maal voor 2 of 4 perso- nen. Heerlijke voorgerectv ten, hoofdgerechten, pas- tasauzen... Alles is in kleur afgebeeld en het boekje telt maar liefst 96 pagi nal. U vindt het boekje bij de kaasafdeling van uw AH- winkel. Prijs: f 5,95. AllerHande 57

Allerhande | 1990 | | pagina 57