Allerlei nieuws Met excuses aan de makers van vierkant beleg. De Finse Ronde. Suikervrij snoepgoed met 25% minder Calorieen Grote keus in snelle pasta-sauzen Naast De Finse Ronde volkoren is er ook De Finse Ronde met maanzaad. De lekkerste uitvinding sinds het bekende rechthoekige knackebrodje. Pasta is populair, want er is van aiies mee te doen. Kijk maar eens naar de pastarecepten in deze Al- lerHande. Maar er zijn van die momenten dat het eten snel op tafel moet. Dan biedt pasta met een snelle kant-en-klare pasta- saus uitkomst. Bij AH vindt u een uitgebreid as- sortiment pastasauzen, die in een oogwenk op ta fel staan. Om te beginnen is er Grand'ltalia. Zij hebben maar liefst twaalf echte Italiaanse sauzen, van een simpele tomatensaus (suga casa) tot pesto (ba- silicumsaus) of een carbo- narasaus (spekroomsaus). Dolmio heeft drie kant-en- klare tomatensauzen (Ori ginate, Extra Knofiook en Extra Tuinkruiden). Kant- en-klaar zijn ook de sau zen van Heinz Spagheroni in drie smaken: Tradizio- nale, Diavola Picante en Napoli. Daarnaast zijn er de mixen, die u met water moet aanlengen: van Ho- nig is er Mix voor Macaro ni en Spaghetti, Mix voor Macaronisaus en Mix voor Spaghettisaus. Knorr heeft Mix voor Macaroni en Mix voor Spaghetti: Voor al deze soorten geldt, dat u alleen nog vlees (zoals ge- hakt, ham of nasi/bami- vlees) hoeft toe te voegen en klaar is uw saus. Tenslotte heeft AH twee pastasauzen van Struik in het assortiment, die wel vlees bevatten: Italiaanse macaronisaus met ham en Italiaanse spaghettisaus met rundvlees. Handig als u het eten extra snel klaar wilt hebben. Waarschijnlijk heeft u ze al geprobeerd, de drie soor ten suikervrij snoepgoed van Katja: Fruitgums, Zoe- te Drop en Zoute Drop. Nieuw is dat ze nu door een aanpassing in de re- ceptuur 25% minder Calo rieen bevatten. Dat scheelt dus nogal wat voor snoepers! gums krijgen hun kleur en smaak door het gebruik van vruchtensappen. In een zakje zitten vier sma ken: citroen, cassis, si- naasappel en kersen. Per zakje van 100 gram 1,89. ®0© Daarnaast bevatten deze fruitgums en drop geen synthetische kleur- en smaakstoffen. De fruit- AllerHande 27

Allerhande | 1990 | | pagina 27