Allerlei nieuws TWEE MANIEREN OM VOLMAAKT KOFFIE TE ZETTEN. 1x4 Groot assortiment rozestruiken Mosterdkaas: geraffineerd van smaak Tandpasta voor gevoelige tanden VOOR VOLMAAKT KOFFIE-AROMA aromagaatjes. Die laten uitsluitend het lekkere koffie-aroma door, waardoor de pure koffie- smaak volledig tot z'n recht komt. Melitta staat sinds jaar en dag bekend om z'n topkwaliteit koffiefilterpapier. Omdat steeds meer mensen bewuster leven en dus bewuster kiezen, intro- duceert Melitta nu naast de bekende witte filterzakjes ook Melitta Natuur- papier. Deze nieuwe, bruine filter- zakjes worden vervaardigd uit stevig en ongebleekt Melitta-papier met L i ieen zeer fljne papier-struktuur. De bruine filterzakjes van natuurpapier \%ybevatten evenals de vertrouwde wit te filterzakjes miljoenen filterfijne Redpeace: rode rozen Peace: gele rozen Queen of England: roze rozen Orange festival: oranje ro zen Perkrozen zijn wat kleiner, maar nlet minder mooi. Er zijn de voigende soorten: Bergfuer: rode rozen Sweet melody: roze rozen Garden princess: gele ro zen Flaming: zalmkleurige ro zen De rozestruiken zitten per 3 stuks in een zak en kos- ten 8,95. Om de wortels zit een flinke kluit aarde. Rozen kunnen overal ge- plaatst worden. U kunt ze deze maand planten. Is er nog sprake van nacht- vorst, dan moet u gewoon even wachten met plan- ten. Zorg dan wel dat de kluit vochtig blijft. Eventu- eel kunt u ze afdekken met potaarde als de vorst aanhoudt. Zin in iets anders op brood? Neem dan eens mosterdkaas. Een heerlij- ke romige 50+ kaas met kleine mosterdzaadjes. Mosterdkaas wordt op een traditionele, ambachtelijke wijze gemaakt. De smaak ontwikkelt zich tijdens een vier weken durend rij- pingsproces. Mosterdkaas smaakt lek- ker op brood, maar ook zo uit het vuistje. En na- tuurlijk past mosterdkaas heel goed op een kaaspla- teau. Mosterdkaas van DMV Campina is te koop bij de kaasafdeling met bediening, en in de grote- re winkels ook vacuum verpakt. Prijs: f 1,59 per 100 g. Rozen geven kleur aan uw tuin. Er zijn weinig plan- ten, die zoveel bloemen geven als rozestruiken. Bovendien zijn er talloze soorten. In Albert Heijn winkels nummer 4 en 5 kunt u kiezen uit groot- bloemige rozestruiken en perk-rozestruiken in diver se kleuren. Grootbloemige rozestrui ken geven, zoals de naam al zegt, mooie grote bloe men. Deze rozen werden vroeger wel 'theehybriden' genoemd. U vindt de voigende groot bloemige struiken in de winkel: Macleans Sensitive is een tandpasta die tandgevoe- ligheid helpt verminderen. Deze tandpasta bevat strontiumacataat. Dit is een actieve stof, die bij regelmatig gebruik een be- schermend laagje vormt op het blootliggend gevoe- lig tandbeen. Dit taaie laagje zorgt dat hinderlijke prikkels de tandzenuw minder snel bereiken. De frisse mintsmaak van Ma cleans Sensitive veraange- naamt het tanden poetsen en de fluoride voorkomt gaatjes. Prijs: f 4,45 ^'irl Filterzakjes Filterzakjes Hi V f Jj Natuurpapier AllerHande 77

Allerhande | 1990 | | pagina 77