Allerlei nieuws Dahlia's: kleurig in de tuin en in de vaas AH Letter Spel: twaalf weken brengen letters en cijfers geluk rode zalm \v?> /ardine/ \L't^vJN0LIE \L i blue Het beste uit alle wereldzeeen heeft een naam: Deep Blue. Fancy crabmeat, Fancy pink zalm, Fancy red zalm, Garnalen, Makreel- of Makreelfilet in olie, Mosselen in pikante saus, Pilchards in tomatensaus, Sardines, Schelvislever, Tonijn naturel, Tonijn in olie of Tonijn met groente. Dahlia's zijn een van de populairste zomerbloeiers onder de bol- en knolge- wassen. Ze zorgen de hele zomer door voor kleur en geur in de tuin. Dahlia's zijn heel makkelijk te plan- ten. U plant de knollen in april op een zonnige plek in de tuin en de natuur doet de rest. Bij AH kunt u de volgende dahliaknollen kopen, alle- maal gemengd van kleur. Topmixdahlia's, dit zijn lage planten (20-30 cm) met kleine bloemen. Ge- schikt voor in de tuin en in bloembakken. Lage cactusdahlia's Pompon-dahlia's Lage decoratieve dahlia's Halskraagdahlia's; met een extra rij bloemblaad- jes. De iaatste vier soorten zijn geschikt als border- planten en als snijplanten. Een goed idee om een hoekje voor snijdahlia's te reserveren. Dan hebt u de hele zomer door bloemen voor in de vaas, Een ver- pakking met dahliaknollen kost 5,95. Het zal u niet ontgaan zijn dat er bij AH weer zo'n superspannend spel met schitterende prijzen van start is gegaan: het AH Letter Spel. Waarschijnlijk heeft u al zitten puzzelen om een woord van zeven letters te maken dat een zo hoog mogelijk getal van tien cijfers oplevert. Bij elke f 25,- aan bood- schappen krijgt u een spelmapje met deelname- formulier. In het mapje zitten drie (roodomlijnde) beginletters en drie (blauwomlijnde) eindlet- ters. De tussenletters vindt u op de kassabon- nen. Aan elke tussenletter is een getal van twee cij fers verbonden. En nu maar puzzelen om een Nederlands woord te vin- den dat een zo hoog mo gelijk getal oplevert. De spelregels staan in het wedstrijdblad. Elke ronde weer zijn er prachtige prijzen: Landelijlc. de Ronde- Hoofdprijs, bestaande uit 2500,- en de mogelijk- heid om een SieMatic-keu- ken compleet ingericht met Siemens apparatuur te verdienen. Bovendien zijn er vier Siemens com- bi-magnetronovens als ex tra prijzen. Per wlnkel: zijn er gemid- deld 18 cadeaupakketten ter waarde van 60,-, 30,- of 15,-. U kunt zelf aangeven voor welke prijs u speelt. In elke spelronde van 2 weken is er een hoofdprijs te winnen. U kunt naar de hoofdprijs meedingen als u voor uw woord de rood omlijnde beginietter en de blauw omlijnde eindletter gebruikt, die per ronde voor de hoofdprijs worden vastgesteld. De begin- en eindletter van de hoofd prijs worden elke nieuwe ronde bekend gemaakt op televisie en in de winkel. AllerHande 59 ro/ezolro

Allerhande | 1990 | | pagina 59