Allerlei nieuws SLUIT UW OGEN. PROEF DE KOESTERENDE ZON VAN NAVARRA. M Pi IS# Gesneden Goudse kaas in zuurstofarme hersluitbare verpakking Delmonte Fruitini: lekker tussendoortje Delicata paaseitjes in tien verschillende smaken rmncmS' In Noord Spanje, op de uitlopers van de Pyreneeen, ter hoogte van het voormalige koninkrijk Navarra, bevindt zich een wat minder bekend, maar voortreffelijk wijngebied. De wijn die ervandaan komt is een ontdekking. Een heerlijke en betaalbare ontdekking: 1986 Beamonte Navarra rood. Een Vino Crianza, die minstens 1 jaar in eikehouten vaten heeft liggen rijpen. 1988 Beamonte Navarra wit Droog, aromatisch en verrassend fris. Voor de liefhebbers van gesneden kaas heeft Al bert Heijn goed nieuws: er zijn sinds kort maar liefst zes soorten gesneden kaas te koop in een zuur stofarme en hersluitbare verpakking. Er is keus uit jong, licht belegen, bele- gen, extra belegen, oude kaas en jonge kaas met komijn, allemaal zonder korst. De zuurstofarme verpakking zorgt ervoor dat de plakjes niet meer aan elkaar vastplakken. Ze liggen nu luchtig en dak- pansgewijs op elkaar. De pakjes bestaan uit een vrij stevig (PVC-vrij) transpa- rant kunststoffen bakje, dat met folie is dichtge- seald. Door de zogenaam- de 'easy-opening' trekt u het folie makkelijk van het bakje af. Na gebruik sluit u het bakje weer met het bijgeieverde dekseltje en de plakjes kaas blijven lek- ker vers. Als de kaas op is, hoeven de bakjes niet meteen in de prullenbak. U kunt ze afwassen en uit- stekend hergebruiken. Delmonte Fruitini: dat zijn drie kleine blikjes fruit van elk 140 g in een karton- nen wikkel. U kunt kiezen uit drie soorten: ananas- stukjes, perzikblokjes en gemengd fruit (perzik, peer en ananas) op lichte siroop. Ideaal voor kleine huishoudens waar een groot blik fruit meestal niet in een keer op gaat. Goed te gebruiken in zowel hartige als zoete gerechten. Maar ook lekker als tus sendoortje. De blikjes zijn makkelijk mee te nemen en snel te openen zonder blikopener. Een pak met 3 blikjes Fruitini kost 3,59. Dat wordt smullen met Pasen, want Albert Heijn heeft van het eigen merk Delicata heerlijke paas eitjes in wel tien verschil lende smaken. Allereerst natuurlijk eitjes van melk- chocolade en pure choco- lade, die u apart, maar ook samen in een zakje kunt kopen. Dan zijn er ook eitjes van witte cho- colade en chocolade-eitjes gevuld met fondantcreme in diverse smaken: kiwi, capuccino, praline, advo- caat, mocca-rum, amandel en walnoot. Alle chocoladepaaseitjes van Delicata kosten per 200 g 3,45. 3 L AllerHande 41

Allerhande | 1990 | | pagina 41