Allerlei nieuws De paas kip Hairspray met extra yersteviging Alles voor een vrolijk versierde paastafel Vrolijk paasmandje voor op tafel I UB i rav SPRA5 STER-BAUM 't Is allemaal leuk en aardig, maar wat heb je nou eigenlijk aan de paashaas? Hij hangt er maar zo'n beetje bij. Nee dan de paaskip! Daarmee maak je pas echt een feestelijk paasdiner. Door hem (of liever gezegd: haar) te braden, te grillen of te stoven. Bijvoorbeeld in rode wijn met flink wat blokjes spek en grove champignons erbij. Maar natuurlijk kunt u ook kipfilet nemen(in sinaas- appelsaus?) of kippe- bout of drumsticks, of noem maar op. Met kip wordt het altijd feestelijk eten. Daarom gaat er geen Pasen voorbij zonder kip. Deze nieuwe hairspray van AH met extra sterke versteviging zorgt voor een natuurlijk kapsel dat perfect in model blijft. De toegevoegde zijde-protei'ne geeft een iicht glanseffect en heeft een verzorgende werking. De hairspray zit in een spuitbus (zonder CFK's) van 400 ml. Prijs f 3,95. In Albert Heijn winkels nummer 4 en 5 vindt u al lerlei gezellige paasattribu- ten voor het verven en versieren van eieren en het dekken van de paasta- fel. Ook zijn er leuke hou- ten eitjes en figuurtjes voor in de paasboom. Zo'n paasboom maakt u van enkele takken forsy- thia of toverhazelaar. Het paas-assortiment ziet er als volgt uit: Een paasboom van kar- ton, waarin gekleurde eie ren gezet kunnen worden 3,95. Pressers. Dit zijn kleine wrijfplaatjes met paasfi- guurtjes. Leuk om op eie ren of bij voorbeeld menu- kaartjes te wrijven. 2,50 per pakje. Chic in Schale, eierverf en versieringen voor paaseie- ren, 3,95. Eierverfmolen (met verf) om eieren in te plaatsen tijdens het verven. 5,95. Eierkransje. Dit is een kransje van stro, gedeco- Paastakfiguurtjes, negen \- reerd met eitjes, om aan een deur op te hangen. 6,95. Paastak-eitjes: houten eitjes van 5-6 cm in wit of geel, per drie stuks 4,50. houten figuurtjes voor in de paasboom, 2,95. Kaarsen in de vorm van paaseieren. Witte, roze en gespikkeide, vanaf f 3,50. Paaskuikentjes in wit of geel. Per vier stuks f 1,50. Speciaal voor de paasda- gen staan bij de bloemen- afdeling van Albert Heijn vrolijke mandjes van pit- riet in de vorm van een paaskip. Leuk voor op de paasontbijttafel. De mand jes zijn gevuld met helexi- ne of wel slaapkamergeluk en versierd met gele eitjes. Prijs: 4,95. De paashaas krijgt concur rentie. AllerHande 23

Allerhande | 1990 | | pagina 23