EN ANTWOORD IS T0EVALLIG OOK'TZACHTSTE JC KUlll gtftJIl Udg zonder Page. T STEHKS 11 ZAKLKJtKJt T 1 f 1 Waarom is de folie van AH- Huistraiteur- produkten 20 moeilijk te verwijderen Zijn aminoiuren goed voor sporters? Waarom verandert de prijs van oploskoffie niet AHA Vraag Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? De bedrijfsleider in uw AH-winkel zal met genoegen uw vragen beantwoorden. Voor meer informatie kunt u gratis bellen met de nieuwe AH Servicelijn: 06-0305. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vragen die voor een groter publiek interressant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Als enthousiast magnetronge- bruikster heb ik eindelijk zeer smakelijke kant-en- klaar maaltijden gevonden. Toch heb ik een opmerking over deze produkten. De fo lie van bet trendy zwarte bakje laat zich niet met een handbeweging verwijderen (zoals bij voorbeeld bij de Iglo-maaltijden) maar moet met een schaar of mesje, die dan door de saus gaat, ver- wijderd worden. Wat onge- makkelijk voor verwende yuppen zoals wij! MEVR. G.A.M.v.B. TE D.H. De folie die wordt gebruikt voor onze huistraiteurprodukten dient aan verschillende eisen te vol- doen. Deze moet hittebestendig zijn voor het opwarmen van de maaltijd en de verpakking moet volledig afsluitbaar zijn. Helaas bestaat er nog geen folie die deze twee eigenschappen heeft en bovendien gemakkelijker van de bakjes af te trekken is. Wij volgen de ontwikkelingen hierin echter op de voet. Omdat diep- vriesmaaltijden diepgevroren zijn en niet gekoeld, hoeft de verpakking hiervan niet volledig afsluitbaar te zijn en kan er 'ge- woon' folie worden gebruikt. Overigens adviseren wij u de huistraiteurprodukten niet zelf in te vriezen, omdat dit ten koste kan gaan van de kwaliteit en de smaak. Met de gewone vriezer thuis kunnen de verse huistrai- teurmaaltijden namelijk niet op een professionele, dus zeer snelle wijze, worden diepgevro ren. En bij te langzaam invrie- zen verandert de celstructuur van het produkt. Kunt mij vertellen in welke produkten of voedingsmidde- len (en eventueel ook dran- ken) veel aminozuren zitten? Ik heb namelijk gehoord dat aminozuren belangrijk zijn voor de spieropbouw. Als fa- natiek sporter ben ik er daar- om erg in geinteresseerd. A.C.v.L TE W. Aminozuren zitten in eiwitrijke produkten. Eiwit is namelijk op- gebouwd uit verschillende soor- ten aminozuren. Eiwitrijke pro dukten zijn onder andere: zui- velprodukten (melk, kwark, kaas), vlees en vleeswaren, vis, kip, muesli en eieren. De laatste tijd heeft u de prijzen van koffie al vele malen verlaagd, maar bij de prijzen van oploskoffie is dit slechts een keer gebeurd. Waarom I MEVR. V.K. TE A. De prijs van gemalen koffie is grotendeels gebaseerd op de prijs van koffiebonen. De prijs 76 AllerHande

Allerhande | 1990 | | pagina 76