Allerlei nieuws Nieuwe Twee natuurlijke vruchtenyoghurts soorten strooibeleg Zoete lekkernijen bij de koffie ROKEN SMI 01GE20NDHEID. HET HI HUNKER V HARTILACHTEIVEROORZAKEN. KON. BESLUIT120.4.11.1.323. Bij kinderen en ook bij veel volwassenen is hagel- slag een erg populair broodbeleg. Vandaar dat de Ruijter eens ging varie- ren op dit thema. Vijf nieuwe smaken staan nu in het schap onder de naam De Ruijter Originals-. Rum-Grapefruit, Mokka, Extra Puur (aile drie in de vorm van hagel), Kokosha- gel (gemaakt van melkcho- colade met kokossnippers) en Rum-Advokaat paillettes. Deze nieuwe produkten zijn vooral afgestemd op kleinere huishoudens en verpakt in een wat kleiner pakje met een inhoud van 200 gram (kokoshagel 175 gram). De prijs is f 2,39 per stuk. Mokkahagel en Extra Puur Chocoladehagel zijn er ook in verpakkingen van 400 gram. In de koeling van AH staan sinds kort twee nieuwe natuurprodukten van Danone: voile yoghurt met aardbeien en voile yoghurt met bosvruchten (frambozen/bosbessen). Het zijn natuurlijke pro dukten, waaraan geen conserveermiddelen en kleurstoffen zijn toege- voegd. De vruchtenyog hurts, die te koop zijn in een duopak van twee maal 125 gram (het be- kende eenpersoonstoetje), bevatten 78 procent voile yoghurt, 20 procent vruchtenpulp en slechts 2 procent suiker. De prijs van een duopak Danone vruchtenyoghurt is f 2,09. Variatie in tussendoortjes is altijd welkom. In het verpakt banket-assorti- ment zijn er drie nieuwe produkten bijgekomen. Choco blocs van Versteeg, cremegevulde cakeblokjes die zijn omhuld met imita- tie-marsepein en chocola- de en bestrooid met een notenschaafsel. Per 10 stuks f 1,95. Rumba's van Adeko\ zach- te kokoskoeken met rum en rozijnen. Per vijf stuks f 2,25. Brunei la's van Driehoek-, ronde cakejes gevuld met kersenjam, bedekt met een laagje chocolade. Per zes stuks f 1,99. AllerHande 57

Allerhande | 1990 | | pagina 57