Vier nieuwe glutenvrije produkten Haal nu een Hortensia in huis 1 Glutafin f Glutafin jo ^Sutafln GhJtafln ALS SPANNEND GEZELSCHAPSSPEL VOOR/9,95* BIJ ERU. ik bestel. Ik stuur 5 dekseltjes mee en betaal slechts f 9,95. I Ik stuur geen dekseltjes mee en betaal f 14,95. I I Sommige mensen zijn overgevoelig voor gluten, een eiwitbestanddeel dat voorkomt in granen, zoals tarwe, rogge, haver en gerst. Gluten houden de lucht vast in brood en an- dere bakprodukten en zor- gen ervoor dat baksel rijst en er aantrekkelijk uitziet. Goed nieuws dus, dat Nu- tricia onder de naam Glutafin vier glutenvrije produkten op de markt heeft gebracht: witte bak- mix, bruine bakmix, bis cuits en crackers. De twee Glutafin-bakmixen zijn compleet. In de ver- pakking zit een zakje gist en er zijn geen speciaie toevoegingen nodig. De biscuits kunnen zo worden gegeten of bij voorbeeld worden gebruikt als taart- bodem. De crackers kun nen meteen uit de hand worden gegeten of met al- lerlei beleg. Ook zijn ze ideaal om mee te ne- men tijdens de vakantie. Een pak Glutafin witte bakmix (500 gr.) kost f 6,85; een pak bruine bakmix (500 gr.) f 7,15; een rol biscuits (200 gr.) f 5,95 en een pakje crackers (200 gr.) f 5,45. wowtin j.- Goed nieuws voor Horten- sialiefhebbers: in de AH- winkels waar bloemen en planten worderi verkocht, is de Hortensia nu volop verkrijgbaar. U kunt kiezen uit de kleuren roze, blauw en wit. Een Hortensia bezorgt u veel huis- en tuinplezier als u let op de volgende punten: - De bloemen blijven lang fris en mooi van kleur als de plant op een koeie, maar wel lichte plaats staat. Maar niet in de voi le zon. - Geef de plant elke dag veel water. Het beste kunt u de plant in een schotel water zetten en na een half uur het overtollige water weggooien. Nooit de plant in het water laten staan. - Na de bloei snijdt u de plant terug tot op een of twee 'ogen' boven het oude hout. Als u de plant volgend jaar weer in de huiskamer wilt hebben, moet u de plant verpotten naar een grotere pot met potscherven op de bodem en gevuld met een meng- sel van potaarde en turf- molm. - U kunt de Hortensia ook een vaste plaats in de tuin geven. Haal in dat geval de pot eraf. - Zodra de groei weer is begonnen, de plant regel- matig water en planten- voeding geven. - Als u de plant met pot buiten hebt gezet, kunt u deze in September weer binnenhalen. Zet de plant op een koeie plaats (5 tot 10 graden Celsius). Geef gedurende de winter af en toe een scheutje water. - In januari of februari zet u de Hortensia weer in een kamer (bij 12 tot 18 graden). Geef de plant dan meer water en eens per week plantenvoeding. "Ze smelten de kazen", de ERU-film over het ontstaan van Goudkuipje, is er nu ook als spannend gezelschapsspel. Daarbij gaat het er natuurlijk om de Vesting van Woerden te veroveren, waar de lekkere kaas gesmolten wordt De ene speler valt aan met 24 volvette Edammer Ridders, de ander doet wat hij kan met zijn 2 Verdedigers van Woerden. Dit leuke en unieke spel, dat in samenwerking met JUMBO werd ontwikkeld, kunt u alleen bij ERU bestellen. En als u 5 dekseltjes spaart, betaalt u slechts f 9,95. s-eWur.- Om te bestellen vultu het strookje in. Doe het strookje met een inge- vulde bank- of girocheque en de 5 dekseltjes in een envelop. U kunt de dekseltjes van alle 100 grams ERU kuipjes inzenden. Stuur de envelop voldoende gefrankeerd naar: Goudkuipje "Ze smelten de kazen", Postbus 393,3440 AJ Woerden. Zodra uw betalingbij ERU binnen is, krijgt u uw spel thuisgestuurd. De ache duurt tot 30 juni 1990 of zolang de voorraad strekt. Naam: I Adres: Postcode/Woonplaats: (S.V.R met blokletters invullen. Betalen kan alleen met een bank- of girocheque. Prijzen zijn indusief handling- en verzendkosten.) AllerHande47

Allerhande | 1990 | | pagina 47