ME Zo feestelijk hadden ze Knorr troganoffsaus nog nooit geproe 10voM> Met Knorr wordt koken kokkerellen. Knorr Kokkerel-trofee winmres: Hansje Witteman uit Leiden Met de kerst gaan we altijd een dag uit eten en een dag kokkerel ik zelf. Omdat je je dan van je beste kant wilt laten zien, kreeg ik het idee om met zo'n saus van Knorr iets bijzonders te doen. Laat ik nou nog winnen ook! Kip-Stroganoff "Picasso'" 4 kipfilets, kipkruiden, 1 losgeklopt ei, paneermeel. Voor de saus: 1 zakje Knorr Stroganoffsaus, Vz literblik fruitcocktail, 1 eetlepel sherry, 1-2 eetlepels zure room. Wrijf de kipfilets in met de kruiden. Haal het vlees eerst door het ei en vervolgens door de paneermeel. Bak het vlees aan beide zijden in hete boter in ca. 8 minuten bruin. Bereid de saus, roer er de helft van de fruitcocktail door en voeg de zure room en sherry toe. Snijd de bovenkant van het vlees over de lengte in, duw het open en leg in de opening wat fruitcocktail. Leg de deksel heel even op de pan zodat de vruchtjes warm worden. Neem het vlees voorzichtig uit de pan, leg het op een bord en schenk er de saus over. Serveren met broccoli, gegar- neerd met geschaafde amandelen, en toefjes aardappelpuree. Knorr heeft nog meer sauzen. Allemaal anders en allemaal lekker. Wilt u ook meedingen naar de Knorr Kokkerel-trofee, stuur dan uw eigen recept op basis van een van de Knorr-sauzen op naar: Knorr Kokkerellen, Postbus 825, 1200 AV Hilversum. Stroganoff Saus 'Mw w voor vlees

Allerhande | 1989 | | pagina 70