A L L E R L E I Nieuwe zuiveltoetjes om van te smullen Nieuwe badlijn: Lux Line Feestrollade met vruchten U koeft niet teverklappen van wieuketreceptkeeft. Nieuw. Gourmetsausjes van Duyvis. Altijd een succes op tafel. Via is een populair nage- recht. Vooral dubbelvla is voor kinderen het sum- mum. Tot nu toe waren er bij AH twee soorten dub belvla in het assortiment: vanille-aardbeien en va- nille-chocolade. Vanwege de grote vraag naar dit succesvolle toetje heeft Albert Heijn een nieuwe dubbelvla ontwikkeld in de kleurencombinatie groen-geel met de smaak vanille-pistache. Naast deze dubbelvla in- troduceert AH ook nog de zogenaamde fruitvla van eigen huismerk. Fruitvla is er in twee varianten: AH aardbeienvla met stukjes aardbei erin AH chipolatavla verrijkt met stukjes ananas, rozij- nen en mandarijn Dat wordt moeilijk kiezen, want ze zijn alle drie even lekker. Gewoon eike dag een ander nieuw toetje proberen! De nieuwe zuiveldesserts bevatten alleen natuur- lijke kleurstoffen. UT Een lekker zeepjeof geu- rig badschuim is altijd leuk om cadeau te krij- gen. Dus ook om cadeau te geven. Geef met kerst bij voorbeeld eens een produkt cadeau van de nieuwe bad- en douche- serie 'Lux Line', die is af- gestemd op verschillende huidtypen. Er is Lux Line Apricot voor een normale tot droge huid. Extracten van kamille en gouds- bloem reinigen de huid met zorg, zodat deze soe- pel blijft en niet uitdroogt. Voor een normale tot vette huid is er Lux Line Green met caoline en ex tracten van salie en water- kers, die het natuurlijk evenwicht van de huid helpen herstellen. Het assortiment van beide series bestaat uit: toilet- zeep (125 g,2,45), douchegel (250 ml, f 5,95) en badschuim (500 ml,9,95). Ook dit jaar is er met de kerst weer een feestrolla de. Gemaakt van het fijn- ste deel van de varkensrib (de filet) en gekruid met een zorgvuldig samenge- steld kruidenmelange. De varkensfiletrollade is ge- vuld met twee soorten Zuid-Europese vruchten: stukjes gedroogdeTurkse abrikozen en Griekse blauwe rozijnen. De pit- tige kruiden en zoet-zure smaak van de vruchten combineren uitstekend met het zachte vlees. Echt een heerlijkstuk vlees dat zeker niet misstaat bij het kerstdiner. Er zijn feest- rollades van 500 g en van 1 kg. Ze hebben een braadtijd van respectieve- lijk 1 uuren 75minuten. AllerHande 25

Allerhande | 1989 | | pagina 25