N Probeer de tampon met inbrenghuls.Wedden dat je ze bl|ft gebruiken! TAMPAX Calgonit: extra zorg voor uw serviesgoed. Calgonit: getest en aanbevolen. Calgonit: veilig in gebruik. Meer informatie? Calgonit, voor een schoon en glanzend resultaat. Als je, net als ik, tampons eigenlijk maar rare dingen vindt moet je dit absoluut even weten. Ik vond tampons rare dingen. Nu niet meer, want Tampax met inbrenghuls is een heel ander verhaal. Als je die nog nooit geprobeerd hebt, moet het er nu maar eens van komen. Je zal versteld staan hoe makkelijk en hygienisch Tampax is Om iedere Tampax tampon zit 'n inbrenghuls Daarmee brengje de tampon mak kelijk in. In een keer op de juiste plaats. Je voelt er niks van. Het inbrengen niet. En het dragen niet De tampon zelf raak je niet eens met je vingers aan. En dat is wel zo hygienisch. Een Tampax tampon zet naar drie kanten uit Zodat hij de natuurlijke vormen van je lichaam aanneemt Daardoor absorbeert hij beter en hinderiijke lekkages zijn uitgesloten. Ik voel me nu hartstikke zeker en schoon. En moet er niet aan den ken ooit nog wat anders te gebruiken. Probeer 't ook maar eens. Wedden dat je ze blijft gebruiken? O $3 .23 Een mooi servies is een kostbaar bezit; iets om zuinig op te zija Omgeef uw servies daarom met de aandacht die het verdient. Kies het juiste afwasmiddel. Calgonit wordt aanbevolen door Bosch, Siemens, Miele, AEG, Bauknecht, Philips, Zanussi, Zanker, Indesit, Neff en andere merken. Maar ook door toonaangevende merken op het gebied van serviesgoed en bestek. Uitgebreide tests tonen keer op keer aan dot Calgonit optimale bescherming biedt. En daarom is Calgonit het enige machine-afwasmiddel dat wordt aanbevolen door grate merken als Rosenthal, Cristallerie Zwiesel en Wilkens. Calgonit houdt rekening met uw serviesgoed. Actieve bestand- delen zorgen voor een krachtige reiniging. Met als resultaat een blinkend schone vaat. Beschermende bestanddelen geven uw servies de verzorging die het verdient. Veilig dus. Met Calgonit bent u elke daa opnieuw verzekerd van een schitterend gedekte tafel. amm Calgonit heeft voor u een fraaie gratis brochure: 'Alles over uw vaatwasmachine en uw kostbare servies". Vraag hem aan bij Calgonit, Fbstbus 394,3300 AJ Dordrecht. gedeponeerd handelsmerk AllerHande 75

Allerhande | 1989 | | pagina 75