A L L E R L E I Verzilverde hartelepeltjes. Sate in duopak Zijn Viergranen-eieren ook scharreleieren? Nieuw: Chocomel Shake en Fristi Shake NU BIJ BUISMAN: Buisman Aroma maakt koffie pas echt af. De nieuwe sate van het AH-Huismerk zit in een doordacht duopak. Twee verpakkingen met elk drie stokjes sate en saus zijn door een geperforeerde rand makkelijk van elkaar te scheiden, zodat ze niet tegelijkertijd hoeven te worden gebruikt. De sate kan worden ver- warmd door de dichte ver- pakkingca. lOminuten in heet water te leggen of ca. 3 minuten in de magne tron. Vuile vingers na het openen van de verpakking horen tot het verleden, omdat de stokjes niet in aanraking komen met de saus. U kunt de sate dus eventueel zo uit de ver pakking eten. Er zijn twee soorten sate van het AH-Huismerk: Sate Ajam: sate van ge- marineerde kuikenborst. Sate Babi: sate van gema- rineerde varkensfrican- deau. In een enkele verpakking zitten 3 stokjes met totaal 60 g gebraden vlees (kui kenborst of varkensfrican- deau) en80ggekruide satesaus. De prijs van dit duopak is f 3 59. Beide soorten sate bevatten 140 Calorieen per 100 g. Ja, de Viergranen-eieren die u bij Albert Heijn koopt, zijn ook scharre leieren! De kippen die de Viergranen-eieren leggen scharrelen vrij rond in grate schuren. De kippen krijgen een speciale hoog- waardige, zuiver plantaar- dige voeding van vier gra- nen: mai's, tarwe, haver en gerst met een aanvul- ling van plantaardige olie. Hierdoorzijn de eieren beter van kwaliteit dan ge- wone eieren. Viergranen- eieren hebben 'n betere smaak en bevatten 50% meer linolzuur dan ge- wone eieren. Viergranen- eieren hebben vaster eiwit, zodat gekookte eie ren makkelijker in plakjes of partjes te snijden zijn. Chocomel Shake en Fristi Shake zijn twee geheel nieuwe produkten van Nutricia op basis van de bekende Chocomel en Fristi. Door toevoeging van extra melkeiwit en plantaardige eiwitten zijn deze shakes na enkele se- conden goed schudden lekker dik en luchtig. De shakes blijven tot op de bodem lekker schuimig. Verkrijgbaar in pakjes a 0,3 liter. De shakes zijn gekoeld het lekkerst, maar kunnen ook heel makkelijk worden meege- nomen. Bij voorbeeld voor in de pauze op school of voor na het sporten. Vooralle koffieliefhebbers die met Buisman Aroma dagelijks een extra schepje liefde aan hun koffie toevoegen, heeft Koninklijke Buisman nu een charmant aanbod. Zwaar verzilverde hartelepeltjes voor een nog gezelliger kopje koffie. U kunt een van de 250 sets hartelepeltjes (6 per set) winnen met een slagzin, maar u kunt ze ook heel voor- delig bestellen. Hoe? Dat leest u in het hartefolder- tje aan de potjes en blikjes in de winkel. AllerHande 65

Allerhande | 1989 | | pagina 65