DELEUKSTE WEDSTRIJD VAN HETJAAR! Ook daarvoormoet jebij Van Gilse zijn. KRO-Telebingo voor kansarme jeugd Nutroma light bevat maar Nieuwe AH pizza's uit de stenen oven Prachtige prijzen Z?edenk je eigen Superpannekoek. 't Kan van alles zijn. Een Turbo-pannekoek. Een vlie- gende schotel pannekoek. En't mag een foto zijn, of een tekening, ofDoe je mee? Stuur je werkstuk v66r 1 mei 1990 naar Van Gilse Schenkstroop, Postbus 69,4600 AB Bergen op Zoom. Samen met een streepjes- code van een Van Gilse Schenkstroopfles. Zorg dat je naam, adres en leeftijd duidelijk op je werkstuk staan. Liefst 25 hoofdprijzen zijn er. Als hoofdprijs- winnaar word je uitgenodigd met je ouders (max. 4 personen) in Avifauna, dat schitte- rende vogelpark. En wat daar gebeurt.Een groot Schenkstroopfeest! Dusmeedoen! Kijk op het halslabel aan de fles. Van Gilse en Schenkstroop zijn gedeponeerde handelsmerken van de Koninklijke Van Gilse Kandijfabriek B.V. te Roosendaal. dXD(3XD AllerHande 39 Vanaf 20 november is er elke maandagavond, twaalf weken lang, Tele- bingo op Nederland 1. Deze groots opgezette ac- tie 'Steun de kansarme Jeugd' wordt door de KRO rechtstreeks uitgezonden uit grote zalen door heel Nederland. De shows wor- den gepresenteerd door Carl Huybrechts. De KRO werkt voor deze actie sa- men met Unicef, de Stich- ting Oecumenische Hulp en de Stichting Mensen in Nood in de nieuw opge- richte 'Stichting Steun aan Straatkinderen'. Met het geld, dat wordt in- gezameld met de verkoop van de bingokaarten, zul- len de projecten van de 'Stichting Steun aan Straatkinderen' kunnen worden bekostigd. In elke uitzending van de Telebingoshows wordt uit- gebreid ingegaan op het Naast Nutroma Romig is er nu ook Nutroma Light bij AH te koop. Een lekke- re, romig smakende kof- fiemelk die maar 2,5% vet bevat. Dat is maar liefst 65% minder vet dan in Nutroma Romig, zonder dat het iets afdoet aan de smaak. Nutroma Light is er voor mensen die heel bewust met voeding en gezondheid bezig zijn, maar een lekkere smaak ook heel belangrijk vin- den. Enkele druppels of een klein scheutje Nu troma Light zijn al vol- doende voor een heeriijk romig kopje koffie.©@®@ doel van de aktie. Loten voor Telebingo zijn bij Albert Heijn en de postkantoren te koop. Er is wekelijks f 250.000, - aan prijzen te w'innen. Er is een nieuw soort diepvriespizza van het AH-Huismerk: de Pizza Ristorante. De bodem wordt met de hand ge- maakt volgens origineel Italiaanse receptuur en belegd met een kruidige tomatensaus en veel kaas. Daarna wordt de pizza voorgebakken in een stenen oven op zoge- naamde chamotte-stenen. Hij krijgt hierdoor een ka- rakteristieke smaak. De dunne bodem heeft een knapperige rand. Na het voorbakken wor den de pizza's rijkelijk be- strooid metde vulling. Die verschilt per varieteit. Er zijn drie varieteiten: Pizza Tre Formaggi: met drie soorten kaas (Pizza- kaas, Allgauer Emmentha- ler en Gorgonzola) en verse kruiden (210 Calo- rieen per 100 g). Pizza al Prosciutto: met hamreepjes, Allgauer Em- menthaler en verse krui den (200 Calorieen per 100 g). Pizza ai Funghi: met champignonschijfjes, All gauer Emmenthaler en verse kruiden (160 Calo rieen per 100 g). De pizza's varieren in ge- wicht van 350 g tot 400 g en kosten f 5,25 per stuk. DESuPERPa. NNEKOEKKOMT' 'moetjeby ton Gilsezyn.

Allerhande | 1989 | | pagina 39