OS DE BESTE VAN DE WERELD. BOTERHAM. .ST VOOR DE HOLLANDSE Veel mensen denken bij Duitsland het eerst aan auto's van superieure klasse. Mensen die van lekker eten en drinken houden weten wel beter. Zij hebben bijvoor- beeld de Duitse wijnen ontdekt. Ende Duitse vleeswaren. Daar zijn onze Oosterburen ook ware meesters in! AI jaren. Smakelijke vleeswaren maken, pittig, krachtig en verras- send gevarieerdhet is een oude Duitse traditie. Waarin een belang- rijke rol is weggelegd voor supe rieure ingredienten. En voor van vader op zoon overgeleverd vakmanschap. Daarom hebt u op onze vlees- waren-afdeling altijd ruim keus uit Duitse produkten. Ham, zoals Westfalischer Saftschinken, Schwarzwalder Schinken en Land- rauchschinken. Edle Leberwurst. Pfeffer Salami. Hahnchenbrust (kippeborst in aspik). Noem maar op. Ook typisch Duits is het verschijnsel "Aufschnitt"'. Gemengde vleeswaren, zeg maar. Zo kunt u bij ons een Aufschnitt samenstellen van gekookte worst (Bierwurst, Zungenrotwurst, Kalbsfleischwurst, Schinkenjagd- wurst en Bierschinken). En een "light" Aufschnitt van droge worst (Cervelat light, Cervelat fein light, Pfeffer Cervelat hght en Krauter Cervelat hght.) Als u uw smaakpapillen een lekker Duits reisie wilt laten maken hebt u dus geen Duitse auto nodig. Dan gaat u gewoon even langs onze winkel. In onze winkel zijn van de volgende beroemde merken Duitse vleeswaren verkrijgbaar: Artland, FeldhuesHerta, Kemper Marten, Nolke, Stockmeyer en Schulte.

Allerhande | 1989 | | pagina 71