A L L E R L E I Spaar met da/nwntye je eigen Papa Smurf bij elkaar. Nieuwe 'vierspan' volkorenkoek 'Nieuwe oogst' jam Vuiiniszak met nieuwe treksluiting Danoontje, daar groeien kinderen van. Danoontje heeft weer een leuk souvenir uit Smurfenland: Papa Smurf. Hij is gemaakt van tekker zacht pluche en vindt't heerlijk om geknuf- feld te worden. Voor vijf actiezegels (tot 15 november op elk 6-pak Danoontje) en zes gulden is hij van jou. Haal dus snel de spaar- kaart in de winkel. Of bel naar Gervais Danone (03440-19657), dan sturen we de kaart op. En heb jij zo deze gezellige knuffel bij elkaar gesmurfd. Wie dol is op jam, kent waarschijnlijk wel de zo- genaamde 'nieuwe oogst' jam van Materne, De term 'Nieuwe oogsf betekent dat al het fruit direct na het plukken tot jam is ver- werkt. Dit najaar wordt een nieuwe jam van Ma terne geintroduceerd: drie bosvruchten (op het etiket 'woudvruchten') met daarin frambozen, bos- bessen en bramen. Een pot van 450 gram kost f 2,69. Naast deze nieuwe jam heeft Materne ook nog een ander nieuw fruitpro- dukt op de markt ge- bracht: de Mousseline. Dit is een fijne vruchtenmoes, gemaakt van vers fruit en weinigsuikerzondertoe- voeging van conserveer- middelen en kleurstoffen. Geschikt als bindmiddel van sauzen, door yoghurt of via of als compote. Er is keus uit vier varieteiten: abrikozen, appel/abriko- zen, perziken en kersen. Materne Mousseline staat bij de vruchtenconserven en kost per pot van 450 gram f 2,59. drie soorten vierspan: ro- zijn, gember en orange. Denieuwste variant in deze serie is de vierspan volkorenkoek. Net als de andere produkten van Wieger Ketellapper wordt ook deze koek uitsluitend van natuurlijke ingredien- ten gemaakt. Kleur-, geur- smaakstoffen, conser- veermiddelen komen er niet aan te pas. Tijdelijk ter kennismaking kost hij f 1,79. Er is weer een nieuwe Wieger Ketellapper-koek. De koek van Wieger Ketel lapper is een bekende soort ontbijtkoek. Spe- ciaal voor AH maakt me- neer Ketellapper de zoge- naamde 'vierspan' koe- ken. Met'vierspan'wordt aangegeven een serie koeken die zijn voorge- sneden. Niet in plakjes, maar in vier horizontale repen.Totnutoe had AH Niemand hoefttegen- woordig meer moeitete doen om een vuiiniszak te sluiten. Voor de nieuwe treksluitzak zijn sluitstrips overbodig geworden. Deze nieuwe, eveneens grijze, huisvuilzak bevat aan de bovenzijde een in- genaaide lus, waarmee hij in een handomdraai wordt gesloten. Niet alleen de sluiting is praktisch, ook de afmetingen zijn handi- ger. Deze nieuwe vuilnis- zakken zijn vijf centimeter breder (65 bij 80 cm) dan de gewone soorten, waar- door deze zak goed om de rand van de afvalemmer past. Ze zitten, per roi van lOstuks, verpaktineen luxe showdoos en kosten 2,75. AllerHande 65

Allerhande | 1989 | | pagina 65