Het bijzondere van de druif maakt de klasse vandewijn. tr. AH-HUISTRAITEUR ls Schweigener Guttenberg Kerner Kabinett. SchweigenerGuttenberg... de "ondertitel van deze voortreffelijke wijn van de zuidelijke berghellingen van Rheinland Pfalz luidt: Kerner Kabinett. En dat betekent dat-ie is gemaakt van een apart Duits druivenras: Kerner. Van daar dat frisse en fruitige. Dat tikkeltje muskaat in het bouquet. Dat bijzondere. Dat bijzonder tekkkere! Fles 0.7 liter 5.45 keus uit Lasagne Bolognese met ham, Lasagne Verdi met spinazie, en Tagliatelle Bolognese. En voor lief- hebbers van de Oosterse keuken is er Nasi Speciaal, Bami Speciaal en Babi Katjang met pindasaus. In sommige AH-winkels is het trai- teursassortiment meer uitgebreid. Daar ziet u ook gerechten als Kip in roomsaus, Boeuf Bourguignon (rund- vlees in rode wijnsaus), Tomaten- soep en Zeevruchten in roomsaus (met zalm en gamalen). Hoe groter de winkel, hoe breder het assorti- ment. Ook zult u at en toe een nieuw ge- recht van de Huistraiteur aantreffen. Want we blijven op zoek naar nieuwe culinaire ontdekkingen. Niet alleen omdat wat afwisseling altijd leuk is, maar ook omdat bepaalde gerechten nu eenmaal bij een bepaald seizoen horen. Lekkere stamppotten in de winter bij voorbeeld. Die zult u bij AH dus alleen in de wintermaanden aantreffen. Bereid zonder kunstmatige toevoegingen Omdat de produkten van de AH- Huistraiteur vers bereid zijn, moeten ze koel worden bewaard. U vindt ze dan ook in de koeling bij de verpakte vleeswaren. Aile gerechten zijn met de grootste zorg bereid. En dat proef je. De kwa- liteit van de ingredienten, uitste- kende receptuur en versheid staan voorop. Er zijn geen kunstmatige stoffen, zoals kleur-, geur- en smaak- stoffen aan toegevoegd, dus ook geen conserveringsmiddelen. Daarom zijn de gerechten beperkt houdbaar. U kunt ze gerust een of twee dagen in de koelkast bewaren, maar het is be- ter om de gerechten dezelfde dag nog op te eten. Eigenlijk hetzelfde als wanneer u vers vlees of verse vis koopt. Houd in ieder geval altijd de THT-datum op de verpakking in de gaten. Daarop staat trouwens nog meer produktinformatie, bij voor beeld een voedingswaardewijzer, waarop precies staat vermeld hoe- veel voedingsstoffen en Calorieen het gerecht bevat. Per eenpersoonsportie verpakt Met de gerechten van onze Huistrai teur bent u er zeker van dat u iets goeds op uw bord krijgt. Alle recep- ten zijn zorgvuldig getest, verbeterd, verfijnd en weer opnieuw getest voordat we ze lekker genoeg vonden. Maar ook aan de verpakking is veei aandacht besteed. Die is gemaakt van milieuvriendelijk materiaal, wat betekent dat bij verbranding geen schadelijke stoffen in het milieu vrij- komen. Alle maaitijden zijn uiterst hygie- nisch verpakt in eenpersoonsporties van 400 gram. U kunt dus precies zo- veel maaitijden nemen als u nodig heeft. De verpakking is vervaardigd van een speciaal soort kunststof, dat bestand is tegen verhitting in de oven en in de magnetron. Opwarmen is kinderspel: u schuift het gerecht met de verpakking zo in de oven of magnetron. Ook verwarmen 'au bain-marie' is mogelijk (u hebt dus geen schalen nodig, en ook geen af- was van pannen). De verwarmings- tijden staan op de verpakking. Als dat niet makkelijk is! Zo krijgt u echt het gevoel dat u thuis uit eten bent. 'All AllerHande 57

Allerhande | 1989 | | pagina 57